Babalar Günü'nde en keyifli seçenek Lacivert...

Boğazdaki eşsiz konumu ve birbirinden özel lezzetleriyle misafirlerine her zaman “en iyiyi” sunan Lacivert’te brunch keyfi Babalar Günü’nde sizleri bekliyor…

12 Haziran 2017 14:39
Babalar Günü'nde en keyifli seçenek Lacivert...
Boğazın en özel noktasında eşsiz bir manzaraya sahip Lacivert, konuklarına büyüleyici bir ambiyans ve benzersiz lezzetleri bir arada sunuyor. Lacivert, Babalar Günü’ne keyifli bir başlangıç yapmak isteyenleri zengin brunch menüsüyle karşılıyor.
Lacivert’in Executive Şef’i Hüseyin Ceylan ve ekibinin hazırladığı brunch, saat 10.00’dan 14.00’e kadar devam ederken zengin seçenekleriyle hem göze hem damağa hitap ediyor. Konya, Mengen, Van, Erzurum ve daha birçok bölgenin yöresel peynirlerinin yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanında tedarik edilen bal ve reçel çeşitleri zengin brunch büfesinde bulunan lezzetlerden sadece birkaçı. Açık büfe olarak sunulan kahvaltıda, muhlama, menemen gibi lezzetlerin yanı sıra Anadolu mutfağından pek çok özgün seçenek de yer alıyor.
Misafirler mekâna Rumelihisarı’ndan hareket eden Lacivert’in teknesi ile ücretsiz olarak İstanbul trafiğini yaşamadan 4 dakikalık bir deniz yolculuğu ile ulaşabilirler.
Babalar Günü Brunch’ı Kişi başı 95 TL (KDV Dahil)
Rezervasyon için Tel: 0216 413 37 53 -0216 413 42 24
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Lacivert , Lacivert Restaurant

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz