Atrox’da Sevgililer Günü yemeği kazanma şansı!

Geccemekan farkıyla; hem çok lezzetli hem çok romantik bir yarışma başlıyor! Geccemekan, Sevgililer Günü’nde bir şanslı çifte Florya’nın en trend mekanlarından Atrox Lounge’da romantik bir akşam yemeği kazanma fırsatı sunuyor. İşte detaylar…

02 Şubat 2018 14:00
Atrox’da Sevgililer Günü yemeği kazanma şansı!
@geccemekan Instagram hesabı üzerinden romantik bir yarışma başlıyor!

@geccemekan Instagram hesabının sıkı takipçileri iyi bilir! Sadece özel günlerde değil, her an beklenmedik bir şekilde lezzet dolu yarışmalarımızla meşhuruzdur.. Şimdi ise önümüzde bizi bekleyen aşk dolu bir gün var. Sevgililer Günü akşamı planlarınızı hala yapmadıysanız; işte size hayatınızın aşkını havalara uçurma fırsatı..

Crowne Plaza İstanbul – Florya’nın içerisinde bulunan, bölgenin en yeni ve en trend mekanı Atrox Lounge, Sevgililer Günü’ne özel olarak harika bir menü hazırladı. Bu harika lezzetler yetmezmiş gibi bir de üstüne keyif dolu bir canlı müzik eğlencesi ekledi. Atrox Lounge’da sevgilinizle birlikte harika bir 14 Şubat akşamı yaşamak istiyorsanız, @geccemekan Instagram hesabı üzerinden yapılan yarışmaya siz de katılabilirsiniz.

Yarışmanın kurallı çok basit!

@geccemekan Instagram hesabı üzerinden paylaşılan yarışma postunun altına sevgilinizi tagliyorsunuz. Yanına da ufacık bir kalp koyuyorsunuz..

@geccemekan ve @atroxlounge hesabını takibe alıyorsunuz.

Postu da beğenmeden geçmiyorsunuz tabii ki..

İşte bu kadar basit!

Tam 1 hafta sürecek olan yarışma, 9 Şubat Cuma günü saat 12:00’de sona erecek..

9 Şubat Cuma günü, saat 14:00’da ise kazanan şanslı çifti açıklayacağız.

Tüm takipçilere bol şans!

Atrox Lounge hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz