Ataköy Marina Park

Ataköy Marina Park içerisindeki mağazalar sokağı ile alışveriş merkezi konseptine yeni bir bakış getiriyor.

27 Haziran 2013 12:06
Ataköy Marina Park
Ataköy Marina Park içerisindeki mağazalar sokağı ile alışveriş merkezi konseptine yeni bir bakış getirirken, cafe ve restoran alanları ile hem iş hem de akşam yemekleriniz için yeni adresiniz olmaya hazır.

Tüm günü keyifle geçirebileceğiniz bir yer Marina Park; ister alış veriş yapın ister cafelerinde keyif yapın; ama benim tavsiyem önce biraz alışveriş sonrasın da bir kahve molası sonrasında ise Marina'da ufak bir yürüyüş. Güzel bir gün geçirmek için bir çok seçenek tek bir yerde hemde fazla yorulmadan! Marina Park gerçekten misafirlerinin her türlü ihtiyaçlarını düşünmüş ve alışveriş merkezi konseptine yeni bir soluk getirmiş!


Marina Park, ünlü cafe, restoran, tekstil ve diğer markalar ile alışverişin, eğlencenin ve keyfin yeni buluşma noktası olmuş. Sade, modern ve doğaya uyumlu mimarisiyle bölgeye farklı bir soluk getiren Marina Park, ziyaretçilerine İstanbul'un eşsiz güzelliklerini sunuyor.

Geniş bir alana kurulan Marina Park bir çok alışveriş merkezinin aksine farklı mimarisi ile ziyaretçilerine güzel vakit geçirmeyi amaçlıyor. Tabi Marina Park'ı bir çok alışveriş merkezinden ayıran özelliği Marina'nın orada olması ve bir çok alışveriş merkezinin boğucu havasından uzak olması.

Marina Park yeşillik ve denizin birleştiği noktada konumlandığı için bir çok alışveriş merkezinin aksine ferah ve huzur veren bir havası. İçeride alışveriş yaparken sıkıldığınız anda dışarı çıkabilir, deniz havasıyla dinlenebilirsiniz.


Geniş bahçesi olan bir birinden güzel cafe ve restoranlarında da yemek molası verebilir ya da alış veriş sonrası kahve keyfi yapabilirsiniz. Kısacası Marina Park kendi içerisinde kocaman bir dünya vaad ediyor size. Sosyal yaşamınızı zenginleştirecek her şey sizinle Marina Park'ta buluşmayı bekliyor.

Hem biraz alışveriş yapmak istiyor hemde arkadaşlarınızla bir cafe de oturup hoş sohbet etmek istiyorsanız Marina Park bunu size fazlasıyla verebilir. Hatta oturmaktan da sıkıldığınızda Marina'da yürüyüş keyfi yapmak İstanbul'da yaşayanlara ufak bir tatil fırsatı sunuyor.İrem Altınalev

[email protected]
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Ataköy Marina Park

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz