Aşk Dolu Alışveriş: ''LOVELAND''

İstanbul'un en ikonik simgelerini manzarasında barındıran Feriye Palace, JADE & Co Events'in düzenlediği ''LOVELAND'' adlı alışveriş festivali kapsamında birçok markaya 8-9 Şubat'ta ev sahipliği yaptı.

10 Şubat 2020 09:33
Aşk Dolu Alışveriş: ''LOVELAND''
Loveland Alışveriş Festivali bu haftasonuna damga vuran bir etkinlik oldu. Yılın ana sponsorlarından Atasay, Aston Martin, Fauchon Paris gibi birbirinden seçkin markalar ve daha fazlasının katılımıyla gerçekleşen festivalde Gül Erçetingöz, Özge Ulusoy, Mehmet Aslan, Doğuş Çobakçor, Diana Güler, Esra Tekkaya, Batuhan Gücük gibi ünlü isimler de yeraldı.

Kozmetik, çikolata, takı, tasarım, giyim, mutfak eşyaları ve ev eşyaları standlarının bulunduğu alan yoğun ilgi gördü. Niş Art Gallery'de girişte büyük bir sergi düzenledi ve satışlar gerçekleştirdi. İki gün içerisinde birçok konuşmacı ve Stil Sahibi Sofralar özel sunumu ile; aşk, ilişkiler, psikoloji, yemek sofraları, stil, güzellik, beslenme, estetik konuları üzerine söyleşiler yapıldı.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: feriye , loveland , berfe , haber ,

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz