Aşıklara özel Big Ches jesti

Türkiye’ nin önde gelen restoran zinciri markası Big Chefs, Sevgililer Günü’ nde aşıkları pırlanta kolye hediyesi ile karşılayarak #aşkbigchefste diyor!Sevgiliniz ile Big Chefs’ de çektirdiğiniz bir fotoğrafınızı #aşkbigchefste etiketi ile paylaşın, Altınbaş imzalı pırlanta kolye kazanma şansını yakalayın! 34 Big Chefs şubesinde 7-14 Şubat tarihleri arasında yapılacak yarışmanın kazananları özel Big Chefs jürisi tarafından belirlenerek 16 Şubat’ ta açıklanacak!

14 Şubat 2017 14:34
Aşıklara özel Big Ches jesti
Özgün ve ayrıcalıklı sunumları, her damak tadına hitap eden lezzetleri ve güler yüzlü ekibi ile ön plana çıkan Big Chefs’ lerde Sevgililer Günü’ ne özel “aşk tatlısı” satışa sunulacak!


Büyük şefler aşkı merkeze koyarak Sevgililer Günü’ ne özel bir aşk tatlısı yarattı. Çok çikolatalı pasta kekinin üzerinde fildişi çikolatalı mousse, dondurma ve dağ meyveleri ile hazırlanan bu enfes tatlı, güllü makaronlar ve pamuk şeker ile renkleniyor!

Aşkı kutlamak için büyük şeflerin güne özel lezzeti Dağ Meyveli Makaronlu Split ‘ ten başka bir tat düşünülemez hale gelecek! Sevgililer Günü’nde Big Chefs’ lerde buluşalım aşkı kutlayalım!


Big Chefs;

Ankara’ nın yiyecek içecek kültürüne farklı markalar ve mekânlar kazandıran Gamze Cizreli tarafından 2007 senesinde kurulan Big Chefs, kurulduğu yıldan bu yana misafir memnuniyetini merkeze koyarak kısa sürede Türkiye’ nin önde gelen restoran zinciri markası haline gelmiştir. 2009 yılında gerçekleşen Saruhan Tan ortaklığı ile 2011 – 2013 yılları arasında %350 büyüme gösteren Big Chefs, 2014 yılında Dubai’ ye açılarak yurtdışı yatırımlarına start vermiştir. Bugün 38 şubesi bulunan restoran zincirinin yurtiçi ve yurtdışı yatırımları devam etmektedir.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: big chefs , tatlı , hediye , sevgililer günü

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz