Akasya'da eğlence bitmiyor

Akasya Kültür Sanat'ta bir ilk: Enbe Orkestrası'nın konuğu Ayşegül Aldinç olacak..

26 Ağustos 2016 11:52
Akasya'da eğlence bitmiyor
Tarih: 20.09.2016
Saat: 20:30

Barry White, Richard Clayderman, Placido Domingo, Luciano Pavarotti, Monica Molina, Jose Fellicano, Gloria Gaynor, Patrizio Buanne, Stas Mihailov, Allessandro Safina gibi dünya yıldızları ile yurt içi ve yurt dışında konserler veren ENBE Orkestrası, dünya müziklerinden beslenen geniş müzik yelpazesiyle ve konuk sanatçılarla Akasya Kültür Sanat’ta müzikseverlerin karşısında olacak.

Ayşegül Aldinç’in sanat kariyeri ilk olarak 1981’de, İrlanda’da yapılan Eurovision Şarkı Yarışması’na Modern Folk Üçlüsü ile katılıp, bir Ali Kocatepe bestesi olan “Dönme Dolap” isimli şarkıyı seslendirmesi ile başladı. 1988 yılında ilk albümü “Ve Ayşegül Aldinç” ile profesyonel müzik hayatına geçiş yaptı. 1991 yılında “Benden Söylemesi” isimli albümü, 1993’te de Onno Tunç’un müzik yönetmenliğini yaptığı “Alev Alev” albümü yayınlandı.

1996’da çıkan “Söze Ne Hacet” isimli albüm “Alimallah”, “Beni Hatırla”, “Anladım Ben Seni” gibi şarkılarla unutulmaz oldu. 2015’in Nisan ayında, sözü ve müziği Mabel Matiz’e ait olan “Bir Tek Gördüğüm” single çalışması dijital ortamlarda yayınlandı. “Sahibinin Sesi” konseptiyle çıkan “Sek’iz” isimli yeni albümü müzik marketlerde yerini başarıyla almıştır.


Biletler Biletix'de!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz