Akasya Acıbadem'den Aralık ayına özel müzik şöleni!

Türk popunun dev ismi Kenan Doğulu ve yeni kuşağın en sevdiği isimlerden biri olan Atiye’nin yanı sıra, Yeni Türkü , dünyaca ünlü pop – caz - swing topluluğu The Puppini Sisters yeni yıl konserleri için Akasya Acıbadem’de sahne alacaklar.

16 Kasım 2014 10:23
Akasya Acıbadem'den Aralık ayına özel müzik şöleni!
Kış aylarına da hızlı bir giriş yapan Akasya Acıbadem, yılı birbirinden renkli ve eğlenceli konserlerle kapatıyor. 30'lu ve 40'lı yıllara ait armoni vokal pop'unu günümüz anlayışıyla yorumlayan ve dünya çapında büyük başarı kazanan The Puppini Sisters grubu, büyüleyici sese sahip üç kadın vokalden oluşuyor. 30'lu ve 40'lı yıllara ait klasiklerin coverlarından unutulmaz Rock parçalarının caz ve swing düzenlemeleri ile birlikte dillerden düşmeyen yeni yıl parçalarını da seslendirecek olan The Puppini Sisters 20 Aralık Cuma ve 21 Aralık Cumartesi günleri iki konser ile Akasya Acıbadem’de sahne alacak.


ATİYE VE KENAN DOĞULU İLE YILBAŞI COŞKUSU

Kendine has müzik tarzı ve danslarıyla dikkat çeken Atiye’nin yanı sıra yıllardır dillerden düşmeyen şarkıları ve sürpriz sahne şovlarıyla Kenan Doğulu'yu dinlemeye gelenler Akasya Acıbadem’de 2014’e veda edecekler. 26 Aralık Cuma günü sahnede Atiye olurken, 27 Aralık Cumartesi günü Kenan Doğulu Akasya Acıbadem misafirlerine yeni yol coşkusu yaşatacak.


Tüm etkinlikler gibi bu konserler de ücretsiz ve saat 20.00’de başlayacak…30-31 ARALIK’TA AYNALI ADAMLARLA EĞLENCE

Yabancı show grubu Aynalı Adamlar, 30 Aralık Salı ve 31 Aralık Çarşamba gün boyunca Akasya’da gerçekleştirecekleri eğlenceli gösterilerle Akasya ziyaretçilerini yılbaşı gecesine hazırlayacak.


YENİ TÜRKÜ DE ARALIK AYINDA SAHNEDE

Ekim ayında ertelenen konseri sonrası Akasya misafirlerinin merakla beklediği Yeni Türkü konseri, 14 Aralık Pazar günü saat 16.00’da gerçekleşecek. Unutulmaz şarkılarını seslendirecek olan grupla, misafirleri eğlenceli dakikalar bekliyor.YENİ TÜRKÜ

TARİH: 14 Aralık Pazar
YER: Akasya Acıbadem
SAAT: 16.00

THE PUPPINI SISTERS

TARİH: 20 Aralık Cuma – 21 Aralık Cumartesi
YER: Akasya Acıbadem
SAAT: 16.00

ATİYE

TARİH: 26 Aralık Cuma
YER: Akasya Acıbadem
SAAT: 20.00

KENAN DOĞULU

TARİH: 27 Aralık Cumartesi
YER: Akasya Acıbadem
SAAT: 20.00

AYNALI ADAMLAR

TARİH: 30 Aralık Salı - 31 Aralık Çarşamba
YER: Akasya Acıbadem
SAAT: Gün boyunca
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Akasya Acıbadem , Avm , Gecceavm , Konser , Aralık

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

(1 Yorum Yapıldı)

Misafir(a.can) canım atiye :DDD

2.03.2015 16:45:43
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz