Aeroplane Propaganda'da

Gecce hayatının eğlencesine eğlence katan Propaganda, 25 Ekim Cuma günü Aeroplane’I ağırlamaya hazırlanıyor.

08 Ekim 2013 16:29
Aeroplane Propaganda'da
Yerli ve yabancı bir çok DJ’in performanslarıyla gecce hayatının eğlencesine eğlence katan Propaganda, 25 Ekim Cuma günü Aeroplane’ı ağırlamaya hazırlanıyor.

Indie, disco ve house tınılarını kendine has stiliyle harmanlayarak ortaya kimi zaman 80'li yılları anımsatacak nostaljik melodiler, kimi zaman ise çağının çok ötesinde yenilikçi prodüksiyonlar ortaya koyan Aeroplane, kariyerinin henüz ilk adımlarından itibaren benzersiz stiliyle yepyeni bir akım yarattı.

Cut Copy'den Grace Jones'a, MGMT'den Bloc Party'e uzanan sayısız ismin parçalarını remix'leyen ve kattığı dinamik yorumla dünya çapında üne kavuşan Belçikalı DJ ve prodüktör, kendi prodüksiyonlarıyla da zirveye oturdu. Her ay paylaştığı ve artık merakla beklenen birer gelenek haline gelen mixtape'leriyle de adından söz ettiren Aeroplane, 2010'da yayımlanan ilk albümü "We Can't Fly" ile Avrupa listelerinin en tepesini haftalarca işgal etti.

Dünyanın en prestijli kulüp ve festivallerinde milyonları dans ettiren Aeroplane, altı saat kabinde kaldığı yepyeni projesi All Night Long ile yeniden Propaganda kabininde.


Aeroplane giriş ücreti 30 TL ve etkinlik 12.00’de başlayacak
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Aeroplane , Propaganda

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz