60‘lı ve 70‘li Yılların En Güzel Şarkılarından Oluşan Repertuvarlarıyla Didem ve Sinem BALIK CRR'de!

Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda 21 Aralık ,Cuma saat 20:00 ‘de gerçekleşecek konsere, Hakan Cumhur yönetimindeki 40 kişilik Kent Orkestrası eşlik edecek.

10 Aralık 2018 15:20
60‘lı ve 70‘li Yılların En Güzel Şarkılarından Oluşan Repertuvarlarıyla Didem ve Sinem BALIK CRR'de!
“Opera Twins” olarak dünya çapında ünlenen sanatçılar Didem Balık ve Sinem Balık; Türkiye’nin ilk ve dünyanın ikinci opera ikizidir. Tek yumurta ikizi olup, farklı ses rengine sahip nadir sanatçılardan Balık kardeşler,konserde, 1960 ve 1970 yılların Batı formatlı pop şarkılarının yanı sıra; Amerika’dan Dünya’ya yayılan; “ Sway ” , “I will Survive” ve “Fever” gibi unutulmazlar arasına girmiş şarkılarını da seslendirecek.

Hayranlarına eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak olan bu gecede, Avrupa’da, dönemin en popüler sanatçılarından; Adamo, Mina, Milva ve Dalida ’nın “Je Suis Malade” “Giorni”, “Senza Fiato”, “A troppo Tempo” ,“ Tombe la Neige” gibi şarkıları orijinal dillerinden dinleyeceğiniz gibi Türkçe söz yazılmış; Ajda ,Nilüfer, Ayten Alpman, Tanju Okan gibi değerli sanatçıların ,“Ya Sonra”,”Düşünme Hiç” ,“Hasret”şarkıları ile nostalji yaşayacaksınız.

Her yıl Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda yüzlerce kişiyi ağırlayan, Avrupa ve Amerika’da pek çok konserler veren Didem & Sinem Balık’ın eşsiz sesi ve dev orkestrası ile siz de 60’lar ve 70’lerin tadını bir kez daha çıkaracaksınız.
Bu konseri kaçırmayın!

Biletler:

Gişe ve Biletix – 20 TL , 30 TL ,36.5 TL
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: konser , cemil , reşat , rey , konser

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz