3.Yaş Partisi; TOI!

İstanbul'un en sevilen restoranlarından Toi İstanbul, 26 Eylül Çarşamba günü üçüncü yaşını Emre Eczacıbaşı, Yunus Özdiken, Asena Atalay, Ayşe Tolga, Sedef İybar, DJ Funky “C” (Cem Nadiran), Gönül Madra Özyürük, Gül Erçetingöz, Arda Sayıner, Özlem Kaymaz’ların da katıldığı renkli bir partiyle kutladı!

27 Eylül 2018 11:16
3.Yaş Partisi; TOI!
Chef’s Table’ı ile kısa sürede geniş kitlelere ulaşan, yenilenen menüleriyle gerçek bir lezzet deneyimi sunan TOI İstanbul, üçüncü yaşını misafirlerinin unutamayacakları bir partiyle kutladı. 26 Eylül Çarşamba günü, saat 21:00'da kabin başına geçen DJ Mehmet Kaynarca, gece için özel olarak hazırladığı ritmik müzikleriyle misafirlerini eğlencenin doruğuna çıkardı. İlerleyen saatlerde ise sahne enerjisiyle sevenlerini tüm gece dinamik tutan Alya, TOI İstanbul’un üçüncü yaşına özel olarak hazırladığı repertuvarıyla sahneyi devraldı.Emre Eczacıbaşı, Yunus Özdiken, Asena Atalay, Ayşe Tolga, Sedef İybar, DJ Funky “C” (Cem Nadiran), Gönül Madra Özyürük, Gül Erçetingöz, Arda Sayıner, Özlem Kaymaz gibi ünlü isimlerin de katıldığı TOI İstanbul unutulmaz bir yeni yaş partisine ev sahipliği yaptı.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Toı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz