360 İstanbul'da harika bir Halloween

Tüm dünyada her türlü çılgınlıkla kutlanan Cadılar Bayramı’nın İstanbul’daki adresi bu sene Beyoğlu’nda 360 İstanbul olacak! Düzenledikleri sıradışı partilerle kendilerine özgü bir tarz yaratan Alla Tuna ekibi, bu kez tüm oyuncu canavarları ve onların meraklılarını 360 İstanbul’a davet ediyor.

28 Ekim 2016 21:17
360 İstanbul'da harika bir Halloween
Oyuncaklarınız! Ya o küçük, sevimli şeyler aslında masum değilse? Küçüktünüz; ufacıktınız, oynar, yorulur uyurken o yumuşacık tüylü arkadaşınıza sarılırdınız. Odanın her yanında başka oyuncaklarınız. Siz uyurken onlar ne yapardı, biliyor musunuz? Hala mı tüm gecce orada sizinle kaldıklarını sanıyorsunuz? Çok yanılıyorsunuz. Gelin de gösterelim sandığınız kadar masum muymuş bakalım o güzel oyuncaklarınız. 29 Ekim, Cumartesi geccesi 360 İstanbul’da sizi bekliyor olacağız.

Geccenin başında, stil ve güzelliğin büyülü uyumunu sunan makyaj markası Golden Rose’nin profesyonel ekibi ve saç tasarımının yetenekli elleri sizi özel dokunuşlarla partiye hazırlayacak.

360 Istanbul rezident DJ Mustaffa partinin ilk dakikalarından itibaren çalacağı özenle belirlenmiş bir repertuar ile sizleri hain oyuncakların büyülü dünyasına davet edecek. Geccenin diğer sürprizleri ise çarpıcı ve seksi 360 İstanbul dansçılarıThe Toys ve vokalist Mandengo’nun özel tasarlanmış gösteri ve performansları olacak. Saatler gecce yarısını gösterirken partinin en iyi kostümleri “Altın Balkabağı” ödülleri için sahnede olacak. Partiye katılanların giyeceği ve hiçbir sınır tanımaması arzu edilen konsept kostümler içinden parti sırasında seçilecek birinciyi ise çok renkli hediyeler bekliyor. Gecce yarısından sonra setin başına geçecek olan DJ Alican Aykaç müzikleri ile geccenin ritmini hızlandıracak.

En sıradışı kostümünüzü giyip bize katılın, oyuncakların uçsuz bucaksız hayal dünyasının sınırlarını zorlayalım!

360 İstanbul Kapı Açılış 22:00
Giriş: 50 TL ( 1 içki dahildir)
Biletler 360 İstanbul gişede

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz