24 Aralık geccesi Christmas “GlitterMAS” partisi ile 360 İstanbul’da kutlanıyor!

Her türlü duygu ile bezenmiş bir yılın ardından yeniden bir araya gelme vakti... 360 ailesinin size bir mesajı var: "Geçtiğimiz yıla kişisel yolculuklarımıza kattığı tüm tecrübelerden dolayı müteşekkiriz. Ve evet, yeni yılı ümit dolu şirin bir gülümseme ile karşılamaya da hazırız." O zaman dans!..

15 Aralık 2016 11:43
24 Aralık geccesi Christmas  “GlitterMAS” partisi ile 360 İstanbul’da kutlanıyor!
Bu yıl unutulmaz Christmas partisinin adresi Alla Tuna ve W2 organizasyonu ile 360 İstanbul oluyor. Bir çok uluslararası ödüle sahip 360 Istanbul, tarihi ve kadim Mısır Apartmanı’nın en üstkatında yer alıyor. Pencerelerinden görülen ve tarihi yarım adadan köprüye kadar nefes kesen İstanbul manzarası mekânın ambiyansına doğal bir ışıltı katıyor.

Kapılar parti için 360 rezidenti DJ Mustech’in sevdiğiniz Noel şarkılarını da içeren sıcacık seti ile saat 22:00’de açılacak. Gecce yarısından sonra setin başına geçecek olan Recaizade, dans müzikleri ile geccenin ritmini hızlandıracak. Serkan Bozkurt ve DANSHANE’nin dansçıları gecce boyunca konuklarla birlikte eğlenecek. Bakalım bacadan GlitterMAS misafirleri için daha neler gelecek?

Gelin bu sürprizlerle dolu geccede birlikte pırıl pırıl ışıldayalım. Geleceğimizi iyi dileklerimizle aydınlatalım!...

360 İstanbul Kapı Açılış 22:00
Giriş: 50 TL ( 1 içki dâhildir) - Biletler 360 İstanbul gişede


***

On December 24th Christmas will be celebrated at 360 Istanbul with a “GlitterMAS” bash!

After a year of all means of emotions it is time to come together once again. We are thankful to every valuable experience of the passed year in our personal journeys. And yes, we are ready to welcome the new year with a cute smile full of hope! Let’s hit the dance floor to share the fun!

This year the address of an unforgettable Christmas party will be 360 Istanbul in Beyoglu with the organization of the Alla Tuna team and W2. The multi award winning 360 Istanbul is set in a penthouse perched on a 19th century apartment building overlooking the old embassy row in Beyoglu. The spectacular panoramic view from the historical peninsula till the bridge through the windows of the venue adds a natural glamour to the ambience of it.

Doors will be opened at 22:00 with a warm set of 360 Istanbul rezident DJ Mustech including the Christmas songs you love the most! Guest performer Recaizade will speed up the night with a special set of dance music. Serkant Bozkurt and dancers of DANSHANE will dance with our guests throughout the night.Let’s see what else comes out the chimney for the guests of GlitterMAS.

Join us and shine bright co’z it is ‘GlitterMAS’. The night is full of surprises!..

Doors open: 22.00
Entrance fee: 50 TL (incl. a drink) - Tickets at 360 Istanbul Box Office
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz