2014 Gecce Yaz Rehberi

Yeni sezonun en iyileri ve en yenilerini Gecce Gurme Kurulu belirledi

09 Haziran 2014 13:09
2014 Gecce Yaz Rehberi
Kenan Erçetingöz deneyimi ve tecrübesiyle yılda iki kez çıkan Yaz ve Kış mekan rehberi sektörün nabzını tutmaya devam ediyor.

‘Gecce Yaz Rehberi’nde sezonun en yeni ve en iyileri mevcut; mutfaklara göre, bölgelere göre mekanların detaylı ve görselli anlatımı, eksileri, artıları ve kritikleriyle sizlere yön veriyor. İstanbul’dan Bodrum’a, Antalya’dan Çeşme’ye toplam 12 şehrin en gözde restoran, gecce kulübü, plaj ve otelleri bu rehberde..

Tatilde nerede konaklayacaksınız, sizin için en uygun otel hangisi, akşam yemeğinizde hangi mutfağı tercih edeceksiniz, nerede eğleneceksiniz?.. Semboller yardımıyla sizin için en uygun tercihi yapmış olacaksınız..
Türkiye’nin tartışmasız en iyi rehberini, en iyi gurmelerden oluşan kurul değerlendirdi; Gecce Gurme Kurulu: Kenan Erçetingöz, Ali Rıza Kardüz (Güngör Uras), Güneri Civaoglu, Mehmet Yasin, Ali Sirmen, Ali Esad Göksel, Teoman Hünal, Dilara Koçak, Hasan Sabuncu, Olcayto Ahmet Tugsuz, Mike Norman, Sermet Severöz

Gecce Yaz Rehberi, seçkin kitapevleri, oteller ve büyükelçiliklerde. Ayrıca THY yurt dışı uçuşlarında hostesinizden istemeyi unutmayın..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: gecce yaz rehberi , gurme kurulu

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz