• 30 HAZİRAN Perşembe 20:00
  • HV

Kirpi Aşkına!

Berfe Sancar
Berfe Sancar
Yayın Tarihi : 20-06-2022 12:46

Bu hafta köşemde sizleri en nezih semtlerden biri olan Koşuyolu'nda bir mekanla buluşturuyorum, Kirpi Cafe!  20 yıllık bir marka ve birçok şubesiyle hizmet vermeye devam ediyor! Büyük bir bahçesi, ferah ortamı,  özel kokteyl seçenekleri, en önemlisi geniş ürün yelpazesiyle donatılan ve daima yeniliğe açık Dünya mutfağından lezzetlerin bulunduğu menüsüyle #kirpideyiz. 

Çok çeşitli mutfak sunan Kirpi, tariflerini ve tabak sunumlarını birçok farklı ülkenin veya bölgenin ürünlerinden faydalanarak misafirleri için özel olarak yaratıyor. Şarap kavı, kokteyl, bira v.b. gibi alkol ve kahve seçenekleri de geniş olarak yer alıyor. 

Sabah 9’da başlayıp gece saatlerine uzanan yoğun bir işleyiş var. Sabah kahvaltısıyla güne uyanan mekan öğlen yemeği, akşam yemeği, ara atıştırmalıklar, kahve molası, gece içkisi v.b. için gelen misafirleriyle capcanlı bir görünüme sahip. Kirpi’nin bir özelliği de kendi işinin sahibi, Beyaz yakalı, öğrenci, genç, belli bir yaşın üstü gibi birçok kesimi buluşturan favori mekan olması. Geccenin ilerleyen saatlerine kadar Kirpi Cafe açık. 

Seçkin müşterilere hizmet veren mekan yaklaşık 500-600 kişi kapasiteli büyük bir alana sahip. İçeri girdiğinizde dilediğiniz köşede keyif yapabileceğiniz, aynı zamanda doğayla içiçe olabileceğiniz ve bol oksijen ve huzuru bulabileceğiniz bir yer. İçeride meyve ağaçlarıyla ve zarif dokunuşlarla karşılaştığınızda nedemek istediğimizi anlayacaksınız.