• 19 AĞUSTOS Cuma 19:53
  • HV
THE LIVINGROOM BODRUM 0252 311 3641    Web

Bodrum yarımadasının en özel yeri Mandarin Oriental Hotel’de, gündüzden geceye şık bir mekan ve sıradışı konseptiyle çok özel bir sahil lounge ve barı ile Türkiye’ye gelen The Living Room, 25 yıllık efsane Miami vip lüksünü Bodrum’a taşıdı. The Living Room Bodrum’un tasarımı, bohem plaj şıklığını ve ahşap, su, taş gibi doğal unsurları, 1990’ların orjinal lounge destinasyonunu, Miami’nin ek ihtişamıyla birleştirerek Mandarin Oriental Hotel’de tüm yaz boyunca dünya starlarını Bodrum’da misafir etmeye hazırlanıyor.




Living Room Miami'nin yaratıcısı Eric Milon ile Miami Restaurant ve Bar lounge Marka yaraticisi Sami Kohen Ile olan bu heyecan verici ortaklık, The Living Room'un Türkiye kıyılarına ilk çıkışını yapan bu Efsane Miami Markasının 25. yılına damgasını vuruyor.

The Living Room  Bodrum'un tasarımı, bohem plaj şıklığını ve ahşap, su ve taş gibi doğal unsurları, 1990'ların orijinal lounge destinasyonu Miami'nin ek ihtişamıyla birleştirir.

Living Room, Eric Milon'un 1995'te açtığı ilk kulüp/salondu. O yıl Miami'de gece hayatı gerçekten hareketliydi ve her zaman parti insanları ve Al Pacino ve Sylvester Stallone gibi en büyük ünlülerle doluydu. İnsanların Milon'un oturma odası gibi hissettiren rahatlığında eğlenmeye geldikleri VIP'nin VIP'siydi.












 








 


İletişim Bilgileri

Gümbet Adnan Menderes Caddesi, No:89/5 Asarlik Mevkii/Bodrum, Muğla 0252 311 3641 livingroombodrum.com