• 01 EKİM Pazar 15:02
  • HV
Advert
NORTH PIER'S 0532 664 84 82    Web

İletişim Bilgileri

Atatürk Caddesi - Konak Pier AVM, No:19, Konak, İzmir 0532 664 84 82 https://www.northpiers.com.tr

North Pier's, Konak Pier'in kusursuz ambiyansına eşlik eden harika bir keyif noktası! İzmir'e uzun yıllardır lezzet katan mekan; aktüel menüsü ile bir lezzet durağı olmanın yanı sıra aynı zamanda çok fazla tercih edilen bir eğlence noktası da. DJ performansları, keyifli müzik seçkisi ve birinci kalitedeki çalma listeleri ile keyfinize keyif katacak olağanüstü mimari ve manevi değeri güçlü tarihçesi ile gerçek ruhu olan bir işletme. 

Şehrin kalbindeki konumu, ferah, geniş ve fonksiyonlu yapısı ile İzmir'in en seçkin kaçamaklarından biri haline gelen North Pier's; zengin yemek ve alkol menüsü ile her ana uyum sağlayanlardan. Üstün nitelikli mutfağından mevsimine uygun lezzet yorumlamaları ile gastronomik bir deneyim sunan mekan; her lokmasıyla büyülüyor. Şehrin yetenekli şeflerinin itina ile hazırladığı tabakların ardında yatan ekip ruhu ve paha biçilmez emeğin masalara yansıması..

Avangart gastronomisi ile gözlere ve midelere farklı boyut kazandıran, devamlı güncellenen yemek menüsü ile North Pier’s zirvedeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırıyor. Etkileyici atmosfer, yenilikçi tavır ve şık dokunuşlar sayesinde hem modern, hem de bir o kadar zarif yolculuklara çıkacaksınız. Özenle hazırlanan masalarda geçirilen zaman paha biçilmez olacak..

Menülerinin vazgeçilmezi daima taze deniz mahsulleri, İzmir’in en özel manzarasına karşı çekeceğiniz ziyafetin yıldızı olacak!

 

Özel günlerinizde de yanınızda!

North Pier's aynı zamanda davetleriniz ve randevularınız için gerekli ihtiyaçlarınızı fazlası ile karşılayan benzersiz bir deneyim sunuyor. Kusursuz oturma düzeni ve şık tasarımı ile ruhunuzun ışığını ortaya çıkaracak mekan, İzmir’in gözdesi! İzmir’deki özel konumu ile konuklarına kolaylık sağlayacak ve eşsiz manzarası ile görsel bir şölen yaşatacak. 

North Pier's barına uğramadan geçmeyin!

North Pier's etkileyici konumu, gastronomik lezzetleri ve büyüleyen ambiyansının yanı sıra; aynı zamanda barıyla da oldukça iddialı. Özenle seçilmiş dünya markalarını barında misafir eden mekan; imza kokteylleri ile dikkat çekiyor. Dekorasyon detaylarıyla etkileyen ve dizaynıyla hayranlık uyandıran barında büyülü anlar geçirmek sizin elinizde... 

  • Etiketler