• 01 EKİM Pazar 14:25
  • HV
Advert
MUTLU ET 0552 538 97 92    Web

İletişim Bilgileri

İstanbul Cad. No:39, Florya 0552 538 97 92

Sektörde 20 yıllık deneyimi ile dikkat çeken bir isim olan ve öncesinde Dönerci Serkan Usta ile tanıdığımız bir isim olan Serkan Mutlu'nun yeni mekanı Mutlu Et; henüz gastronomi sahnesine çok yeni girmiş olmasına rağmen, misafirlerinden büyük beğendi topladı. Her detayı ile dikkat çeken mekan, lezzeti ve şıklığı aynı tabakta sunmayı başaranlardan. 

Huzurlu ve sonsuz bir maviliğin ortasında!

Mutlu Et, Florya'nın en ayrıcalıklı noktalarından birinden hizmet veriyor. Sonsuz bir deniz manzarası eşliğinde misafirlerini ağırlayan mekanın dekorasyon detayları da son derece şık ve dikkat çekici. Serkan Mutlu'nun her ayrıntısıyla şahsen ilgilendiği mekan; hem misafirlerini evinden hissettirecek kadar samimi hem de son derece şık bir konseptte hizmet veriyor. 

Kebap denildiğinde akan sular duruyor!

Mutlu Et, her biri özenle seçilmiş ve incelikle işlenmiş et ve kebap çeşitleriyle dikkat çekiyor. Geniş ve lezzet dolu menüsüyle tam anlamıyla ete doymaya hazırlanın. Mekanın her detayıyla yakından ilgilenen Serkan Mutlu, mutfakta da harikalar yaratıyor. Mekan aynı zamanda haftanın her günü sunduğu leziz kahvaltısıyla da dikkat çekiyor. 

  • Etiketler