• 30 MART Perşembe 08:34
  • HV
Advert
MEX BURGER 0541 330 04 64    Web

İletişim Bilgileri

Emniyettepe Mah., Kazım Karabekir Cad. No:47/A 0541 330 04 64

Her anıyla lezzete doyacağınız bir adres: Mex Burger

Şehrin merkezinde, butik konseptiyle dikkat çeken Mex Burger, şehrin hamburger dünyasına bambaşka bir soluk getirenlerden. Keyifli ambiyansı, renkli dekoru, güler yüzlü hizmeti ve birbirinden özel lezzetleriyle dikkat çeken Mex Burger; günün her anına lezzet katanların başından geliyor. 

Sadece burger değil!

Mex Burger'in tabii ki ilk vazgeçilmezi lezzet dolu hamburger seçenekleri ama mekan pizzalarıyla da misafirlerine unutulmaz bir lezzet deneyimi sunuyor. Malzemede oldukça seçici bir tavır sergileyen mekanın mutfağı özenli bir çalışmanın sonucunu sunuyor. Özellikle etleri konusunda oldukça seçici olan mekanın bir diğer dikkat çeken detayı ise özel sosları. Uzun çalışmalar sonucu kendi reçetelerini oluşturdukları sosları ile her lokmaya imza atıyorlar. Menüde burger ve pizzalar dışında çıtır kanatta dikkat çekiyor. 

Erişilebilir uygun fiyatlarla hizmet veren Mex Burger'in tatlılarını da kesinlikle denemelisiniz; San Sebastian ve Brownie'yi şiddetle tavsiye ederiz. Aynı zamanda Cheesecake konusunda da oldukça iddialılar.

  • Etiketler