• 30 HAZİRAN Perşembe 20:19
  • HV
BIG CHEFS 0212 262 70 70    Web“Her mevsim yeni bir başlangıç ve her yeni başlangıç yeni mutluluklar” inancıyla yola çıkan BigChefs, sunduğu menüsüyle ve her köşesinde aile sıcaklığı hissini duyacağınız konforlu dekorasyonu ile, sıcak buluşmalara ve keyifli zamanlara ev sahipliği yapıyor. Mevsimin taze ürünleriyle hazırlanan ve lezzet müdavimliği yaratan tatlarıyla BigChefs, sizleri bekliyor!
2007 yılında Ankara’da başlayan yolculukta, bugüne kadar bol neşeli sabah kahvaltılarından en keyifli hafta sonu yemeklerine, ara saatlerdeki samimi sohbetlerden lezzetli akşam yemeklerine kadar tüm misafirleri günün her saatinde restoranlarda ağırlayarak, sıcak bir ev ortamı sunmaya özen gösteren bir marka.


Türkiye’nin yöresel yemeklerini modern yorumlarla hazırlarken, dünya mutfağından seçkin lezzetleri de misafirlere sunuyorlar. Gidilen her ülkenin damak tadına uygun BigChefs lezzetlerini dünyaya taşıyorlar. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bodrum, Marmaris, Bursa, Denizli, İskenderun, Eskişehir, Kayseri, Mersin, Almanya, Azerbaycan, Kazakistan, Kuveyt ve Suudi Arabistan olmak üzere 60'ı aşkın şubede BigChefs sıcaklığında misafirler ağırlanmaya devam ediyor.


 


İletişim Bilgileri

Yeniköy Cad. No 3 / 34457 Tarabya-Sarıyer 0212 262 70 70 http://www.bigchefs.com.tr