• 29 EYLÜL Cuma 02:42
  • HV
Advert
ARWIN CİHANGİR 0535 522 79 46    Web

İletişim Bilgileri

Firuzağa Mahallesi Defterdar Yokuşu No:19, Beyoğlu 0535 522 79 46 https://arwincihangir.com

Arwin’in teras alanında deniz havası eşliğinde keyifli bir kahvaltı yapabilirsiniz. Taze ve lokal kahvaltılık malzemelerin bir araya gelmesi ile oluşan Arwin serpme kahvaltısı ile güne mutlu başlayın.

Birbirinden lezzetli et yemekleri çeşitlerinin yanı sıra vegan ve vejetaryen misafirlerimiz için özenle hazırladığımız alternatiflerimiz arasından da seçiminizi yapabilirsiniz. Ana yemek, ara sıcak ve meze seçenekleri ile zenginleşen menümüz ile keyifli bir akşam yemeği sizi bekliyor.

Cihangir’in kendine özel kültürü ile iç içe olan bistro alanımızda arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirirken Arwin’in enfes mutfağından yararlanabilirsiniz. Şehrin merkezinde olmasına rağmen gürültüden uzakta, yeşil ve huzurun içinde bir alan; Arwin Bistro

Sıcak ve samimi bir mekan arayanların yeni adresi Arwin’in Bistro menüsünde birbirinden enfes yemek ve ara sıcak bulabilirsiniz. Yerel dokunuşlarla çeşnilendirilmiş yemeklerimizi denemeniz için sizleri bekliyoruz.

İstanbul turunuza küçük bir mola vermek ve arkadaşlarınızla nefeslenmek için Arwin Bistor’yu tercih edebilir, bir kadeh şarap eşliğinde unutulmaz yemeklerinden tadabilirsiniz.  • Etiketler