• 15 AĞUSTOS Pazartesi 13:31
  • HV
ARADA BLUE CITY 0544 170 00 50    Web

Lübnan-Arap mutfağının en sevilen lezzetlerini Boğaz manzarasına karşı deneyimlemeye hazır mısınız? Arada Blue City sizlere harika bir konsept ve menü sunuyor!
 

 

Özenle dekore edilen mekanda fotoğraf çektirmek için sabırsızlanacaksınız. Minderler, sedirler, kilimler, tepsiler, ilginç lambalar, mermerler.... İstanbul’un en iyi kahvaltıcılarından biri olan ikonik bir mekan.

 

 

Kahvaltısıyla dikkat çeken mekanda birbirinden farklı lezzetler deneyimleyebilirsiniz. Börek çeşitleri, pide çeşitleri, pişiler, mezeler...

 

 

Kahvaltıda neler var?

Kabaklı mütabbel, patlıcanlı mütabbel, pancarlı mütabbel, humus, zahterli labne, zahter, muhammara, bal-kaymak, tahin-pekmez, yeşil ve siyah zeytin, falafel, kabaklı börek, sigara böreği, fette (tahin ve sarımsak soslu, yoğurtlu nohut, üzerinde kıtır ekmek ile) hellim peyniri, acı soslu patates, el yapımı reçeller, pişi, muhammara ve zahterli pide, peynir tabağı ve sınırsız çay. (Ürünler bittikçe tazeleniyor.)

Günün her saatinde farklı lezzetlerle karşılaşacaksınız. Otantik bir yapısı olan bu mekanda aklınıza gelebilecek her şey sofralarınızda... 07:00-00:00 arası açık olan mekanda her Pazar akşamı kanun ve ud eşliğinde harika müzikler dinleyebilirsiniz. Üsküdar'a gittiğinizde Arada Blue City'e gitmeden dönmeyin!

Şubeler:

ARADA ENDÜLÜS:

 

Hacımimi, Kemeraltı Cd. 31b, 34425 Beyoğlu/İstanbul

ARADA BEYRUT

 

Hacımimi, Lüleci Hendek Cd. 23a, 34425 Beyoğlu/İstanbul

 

 


İletişim Bilgileri

Sultantepe, Paşa Limanı Cd., 34674 Üsküdar/İstanbul 0544 170 00 50 http://aradacafe.com/