• 30 MART Perşembe 07:19
  • HV
Advert
ANTİKYA LEZZET SOFRASI 0326 214 5050    Web

İletişim Bilgileri

General Şükrü Kanatlı, Ayşe Fitnat Hanım Caddesi, No:4 Antakya / Hatay 0326 214 5050 https://www.antikya.com.tr

Medeniyetlerin ortak sofrası

Anadolu’nun bereketli topraklarının mahsulleriyle donatılmış bu sofralar, yüzyıllardır birçok ulusu doyurdu.

Medeniyetlerin hayat bulduğu bu topraklarda her gün birbirinden lezzetli, mis kokulu yemekler pişti. M.Ö. 300 yılından beri pek çok medeniyete ev sahipliği yapan bu topraklar en kıymetli, kültürel hazineleri günümüze taşıdı. Hititler, Mısırlılar, Urartular, Asurlular gibi tarih sahnesinde yer alan birçok medeniyetin kendine özgü lezzet kodlarını içeren zengin Antakya Mutfağı yüzyıllardır lezzetin başkenti olarak ön plana çıkmayı başardı.  

Binlerce yıllık tarihi boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan Antakya, geniş kültür mozaiği ve verimli topraklarıyla bizlere karşı koyamayacağımız, birbirinden güzel lezzetler sunmamız için ilham olmuştur.

Antikya olarak, ekonomik kalkınmada öncülüğüne önem verdiğimiz kadınların, sosyal ve ekonomik alanda aktif rol almalarına destek olmak için kadın istihdamını destekleyen, gelişmesi ve sürdürülebilirliğini korumak için yeni projeler üretmekten vazgeçmeyen bir aile. Güçlü ekibi ve kolektif çalışma standardını benimseyen işinin ehli şeflerle ve el emeğinin, doğallığın kıymetini iyi bilen, eli lezzetli Antakyalı hanımların ev yapımı yöresel lezzetlerini, sizlere tazelik ve doğallıkla aktarıyorlar.

Antikya ailesi olarak; köklerinden ve kültüründen kopmadan, reçetelerini hassas oranlarla oluşturarak, zengin ve doğal içerikleriyle geleneksel olan lezzetleri sunmakla birlikte tamamlayıcısı olan ürünlerle de sizlere unutamayacağınız deneyimler yaşatmayı, sadece damaklarınızda değil akıllarınızda da kalacak şekilde hizmet etmeyi hedefliyorlar.. Oruk, Kaytaz Böreği, Serimsek, Katıklı Ekmekler, Mezeler ve birbirinden lezzetli tatlı çeşitleri içeren zengin menüsüyle siz değerli misafirlerine hizmet etmeye devam etmekte.

10 yıldır bu toprakların yöresel lezzetlerini her bir köşeye ulaştırmayı hedefleyen Antikya, sofraların birleştirici gücüne inanarak, her sofrayı bir lezzet şöleni haline dönüştürmek için zengin ve doğal içerikli ürünleriyle parmak ısırtan lezzetler sunuyor.

Lezzetin doğasında kalite var!

Antikya ürünlerini, yüksek hijyen standartlarında büyük bir özveri ile üretiyor. Günlük olarak hazırlanan Antikya lezzetleri vaktinde toplanan mahsullerle tamamen doğal ve el yapımı olarak sofralarınızda yerini almak için bekliyor. Bağrını bozkıra açan nesillerin aynı sofraya oturup, paylaştıkları aşın tadı gibi doğallığı bozulmadan geçmişten günümüze var olan Antakya kültürünü tutku ve heyecanla sizlerin sofralarınızda yaşatıyor. Özenle hazırlanan lezzetleri, aynı özen ve özveri içinde sizlere ulaştırmak için üretiminden ulaşımına kadar ilmek ilmek detaylandırılmış müşteri memnuniyeti odaklı politikasıyla her zaman siz değerli tüketicilerine en iyisini sunmayı hedefliyor.

Ürettiği her lezzete sevgi ve özveri ile yaklaşan Antikya; lezzet aşkıyla her zaman kapınızda!

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma: 09.30-19.30

Cumartesi: 09.30-17.00

Sipariş Hattı: 0531 464 7685

 

  • Etiketler