• 30 KASIM Çarşamba 14:32
  • HV
ANJELIQ HOUSE BOTIQUE HOTEL 0 242 512 07 7    Web

Anjeliq House Botique Hotel aslında şehirdeki doğal bir çiftliktir. Otelin şefi her gün kendi teknesiyle gün doğumuna kadar balık tutuyor. Menüsü deniz ürünleri konusunda çok çeşitlidir ve ürünler günlük olarak teslim edilmektedir.

Otelin sahibi Cüneyt Darı, sabah erken kalkıp 10 km uzaklıktaki kendi çiftliğimizi ziyaret ederek gerekli etleri temin edip, mutfağa teslim ediyor.

Tatlıları ve diğer ihtiyaçları için süt alıyor, dönüş yolunda kendi bahçemizde mola veriyor, meyve ve sebze topluyor.

 

Tüm bunları Anjeliq House Boutiqe'nin günlük hayatında yapmak ona güne başlamanın sevincini yaşatıyor. Bu görevleri tamamladığında proje ofisine mutlu bir şekilde gidiyor çünkü müşteriler yedikleri yemeklere gülümsüyor.


Aslında yer sadece bir otel değil, mutlu, huzurlu ve sağlıklı olacağınız evinizdir.

 

 

Evinizde 4 bölüm var:

- Giriş bölümündeki kütüphane; Bu bölümde toplanan kitaplar, yakındaki bir üniversitede okuyan öğrencileri dünyanın en iyi basılı medyasından geniş bir bilgi yelpazesi almaya teşvik eder.

- Diğer bölüm ise organik mutfak ve fırın. Odun ateşinde yapılan organik sert mayalı ekmeğimizi bu mutfakta izleyebilir ve tadabilirsiniz.

- Organik kek departmanı, Gazipaşa'nın dağ köylerinden gelen nefis aroması ile eşsiz manolyanın tadına baktığı pastalarımızı hazırlamaktadır.

- Ön bölüm geniş alanda sanatsal aktiviteler için tasarlanmıştır. Resim, el sanatları ve heykel sergileri ve diğer etkinlikler mekanımıza sihirli bir dokunuş katıyor.

 

Odanıza gitmek istediğinizde Anjeliq'in Melekleri sizi karşılıyor. Meleklerimiz size her gün yardımcı olarak eski şehir, Alanya Kalesi, Kızıl Kule, teleferik, Damlataş Mağarası, Kleopatra Plajında ​​bisikletlerimiz ile size eşlik etmekten mutluluk duyar.
 

 

Yaz aylarında eski şehre bakan sabah yogası ve öğleden sonra keyifli eski şehir turuna katılmanızı tavsiye ederiz.
 

 

 

Meleklerimiz sizi odanıza götürüp odanızın perdesini açtıklarında, o parlayan eski şehir sizi ürpertir çünkü her yer deniz ve tarih kokar. Odanıza girdiğinizde, müzik çaların üzerine nostaljik bir plak müzik seti koyun ve balkondan manzaranın keyfini çıkarın.

Oteldeki en özel yer mutfaktır. Mutfaktaki tüm ürünler organik ürünlerdir. Size dünyanın hemen hemen tüm şaraplarını sunabilir.

Anjeliq House Botique Hotel en iyi barmenler ile çalışıyor ve buna güveniyor.


İletişim Bilgileri

Güller Pınarı Mahallesi Ahmet Tokus Blv No:44 07400 Alanya/Antalya 0 242 512 07 7 https://www.anjeliqhouse.com