• 30 MART Perşembe 07:37
  • HV
Advert
ADANA OCAKBAŞI 0216 355 01 01    Web

İletişim Bilgileri

Barbaros Mah., Begonya Sok. No: 2C/3, Ataşehir 0216 355 01 01 http://www.adanaocakbasi.com.tr/

Adana Ocakbaşı, kebap kültürüne yeni bir pencereden bakan yapısı ile birlikte İstanbul Ataşehir'de hizmet vermektedir. Lezzet üretimini özenle sürdüren ekip, her gün birbirinden leziz seçeneklerimize daha iyisini katmak için çalışmaktadır. Her zaman en iyi olanı hedefleyip sizlere gelişen lezzetler ve yeni tatlar sunuyorlar. Ocakbaşı kültürünü geleneksel ve modern tatlar ile harmanlayıp masanıza getiriyorlar. Özenle seçilen etler, en taze sebzeler ve birinci kalite baharatlar ile özel lezzetler üretiliyor. Adana Kebap konusundaki ustalığı dillere destan olan Restoran "Adana Ocakbaşı Ataşehir" markası ile İstanbul Ataşehir'de sizlerle. Kebap lezzetine yeni ve özel tatlar katan ustalığıyla misafirlerini ağırlayan mekan her gün yeni tatlar ve sunumlarla alışılmış lezzetlerin üzerinde deneyimler sunmaktadır. Bu deneyimi yaşayın. Et, kebap ve özel lezzetler güzel anlarla buluşuyor. İstanbul Ataşehir'de bekleniyorsunuz, tadı damağınızda kalacak unutulmaz lezzetleri denemek için Adana Ocakbaşı'nın misafiri olun.

Anadolu Yakası'nın kebap tutkunu bol semti Ataşehir'den tüm şehre yayılan nefis bir lezzet kaçamağı olan Adana Ocakbaşı, Adana lezzetlerini sevenleriyle buluşturmaya tüm hızıyla devam ediyor.

Türkiye'nin lezzet üslerinin başında gelen şehri Adana'nın lezzetlerini İstanbul'a getirdiğini idda eden bir çok mekan sayabiliriz. Ama biraz daha detaya indiğimizde, gerçek lezzeti ne kadar sürdürdükleri de bir miktar tartışmaya açık. İstanbul'da Adana işini hakkını vererek yapan sayılı mekandan biri de kesinlikle Adana Ocakbaşı. 

Anadolu Yakası'nda hem plaza hem de konut bölgesinin yoğunlukta olduğu bir bölge olan Ataşehir'de konumlanan Adana Ocakbaşı; hem öğle hem de akşam servisiyle konuklarını ağırlıyor. Yenilenen kebap ve ocakbaşı konseptine de ayak uyduran; hatta bu konseptte kendi çizgisini net bir şekilde oluşturmuş bir mekan burası. Kapıdan girdiğiniz an sizi ferah, pırıl pırıl bir alan karşılıyor. Havaların tam anlamıyla soğuduğu şu günlerde, içinizi ısıtmayı başaran mekanlardan.