• 30 HAZİRAN Perşembe 19:54
  • HV

Kebap ve et yemekleri konusunda kaliteli bir mekan: "Kalbur Et"

Et severlerin değişmeyen mekanı Kalbur Et, muhteşem tatlarla sizleri lezzet şölenine davet ediyor.

Kebap ve et yemekleri konusunda kaliteli bir mekan:
HABERLER
Yayın Tarihi : 26-05-2022 13:31

Kalbur Et; Kebap, ev samimiyetinde, aile sıcaklığında bir mekan, bunu girdiğiniz anda sizi karşılayan güler yüzlü personelinden ve mekanın güzel enerjisinden anlıyorsunuz. Herkes samimi, güler yüzlü ve işinin erbabı. Kendinizi evinizde ya da yakın bir dostunuzun evinde gibi hissettiriyorlar.


Et yemekleri, servis ve mekanın mimarisi muhteşem.


Farklı sunumları, kebap ve et yemekleri konusunda duayen bir işletmeci olan Metin Akdemir hayatımıza kattığı kaliteli ve özel bir bir mekan!


İşinde iddialı bir isim olan Metin Akdemir, markasını kısaca şöyle anlatıyor: "Kalbur, 250 kişilik kapalı ve 250 kişilik açık alana sahip, bin metre kare üzerine kurulu, iki katlı, 500 kişilik kapasiteye sahip, Turizm Bakanlığı ruhsatlı bir mekandır. Mesleklerinde yıldızlaşmış 40 personelimizle hizmet yarışındayız. Ustalarımızın maharetli ellerinde hazırlanan, Adana satır kıyması, özel kebaplarımız, küşleme, mini biftek, incik, tandır, spesiyalimiz Kars-Ardahan yöresine ait organik ve doğal ortamda yetişen kaz, özel yaprak ciğeri ve kebabı gibi muhteşem tatlarla sizleri lezzet şölenimize davet ediyoruz."