• 30 HAZİRAN Perşembe 18:56
  • HV

Düğünlerde Uzak Doğu dokunuşları!

Shangri-La Bosphorus, Istanbul, 8 Ekim 2015 tarihinde Özlem Süer ile birlikte gerçekleştireceği özel davette 2016 yılının düğünlerine yeni bir soluk getirecek.

Düğünlerde Uzak Doğu dokunuşları!
HABERLER
Yayın Tarihi : 09-09-2015 13:59
Uzak Doğu kültürünün zarif dokunuşları ile Türk konukseverliğini harmanlayarak açıldığı günden beri unutulmaz düğünlere imza atan Shangri-La Bosphorus, Istanbul, masallar diyarını anımsatacak bir etkinlikle 8 Ekim 2015, Perşembe günü Shangri-La Balo Salonu’nda gelinleri büyülü bir dünyaya götürmeye ve gelecek yılın düğünlerine ilham vermeye hazırlanıyor.

Tarihi saraylardan esinlenerek ihtişam ve zarafetin eşsiz uyumuyla tasarlanan yüksek ve görkemli tavanı, mermer ve aynalarla kaplı duvarları ve büyüleyici atmosferi ile göz kamaştıran Shangri-La Balo Salonu’nda Özlem Süer’in çiçeklerden esinlenerek hazırladığı koleksiyonu sergilenirken, Uzak Doğu ile özdeşleşen “lotus” teması bu özel davetin her detayında hissedilecek. Tasarımları Londra, Moskova, Milano ve Paris başta olmak üzere pek çok ülkede tercih edilen, uluslararası başarılara imza atmış olan Özlem Süer’in eşsiz kreasyonu uzak diyarların mistik ruhu ile bütünleşecek. 15.00 ile 18.00 saatleri arasında canlı performans ve sürprizler eşliğinde gerçekleşecek bu özel davette, Executive Şef Olivier Pistre ve Pastane Şefi Richard Vacher’in özel olarak hazırlayacağı atıştırmalıklar ve tatlılar ise bu büyülü yolculuğa lezzet katacak.

Asya kültüründe sonsuzluğu sembolize eden 8 rakamından esinlenerek bu özel tarihte gerçekleştirilecek olan davette Shangri-La Bosphorus, Istanbul, yeni hazırladığı düğün kataloğu ile sonsuzluğa uzanan rüya gibi düğünlerin akıllardaki resmini çizecek. Cemiyet ve iş dünyasından pek çok önemli ismin bir araya geleceği masalsı davet, 2016 düğün trendlerine de yön verecek.