• 30 HAZİRAN Perşembe 18:49
  • HV

Bi' Kahve Molası!

Gün ortasında bir kahve molası vermeden, kahve molasının sihrini anlayamazsınız!

Bi' Kahve Molası!
HABERLER
Yayın Tarihi : 13-06-2022 13:42

Papermoon


Dünyaca ünlü İtalyan restoranı Paper Moon, özenli İtalyan yemekleriyle 1996 yılından bu yana İstanbul’da faaliyet gösteriyor ve müşterilerine eşsiz tatlar sunuyor.

Lucca


Lucca Bistro-Bar, ödüllü kokteylleri, iyi yemekleri, başarılı servisi ve eğlenceli ortamı ile 2004 yılından bu yana İstanbul’un en çok tercih edilen mekanı olarak hizmet veriyor…

Morini


Beymen Zorlu Center'da açıldığından itibaren İstanbul'un en beğenilen mekanlarından biri haline gelen ve New York ruhunu İstanbul'da yaşatan Morini'de, 6 Michelin yıldızlı Şef Michael White'ın imzası bulunuyor.

Parle


Fransız kafelerinin modern bir yorumlaması olan Parlé Restaurant, atmosferi, karakteristik detayları ve leziz sunumlarıyla yaşamın tadını çıkarmayı seven İstanbullular için keyifli bir lezzet ve buluşma noktası.

The Galliard


The GALLIARD, Rönesans döneminde Fransa, İspanya ve İtalya’da popüler olan “GALLIARD” dansından adını alan bir Türk markasıdır. Marka bu üç Akdeniz ülkesinin yiyecek ve içecek kültüründen etkileşimler taşımaktadır.

Fatima


Fatima, bildiğiniz çikolata deneyiminden daha farklı bir deneyim yaşamanızı sağlar. Sırrı; içindeki malzemelerin kalitesinden gelir. İncir kurusu bitter karasıyla buluşur; adı Siyah İnci olur. Fındıklar kendini sütlü çikolatanın içinde bulur; adı Ak Bunduk olur. Fıstık yeşilini bitter çikolata kaplar; adı Fıstıki Gece olur. Tüm güzel tatlar bir araya geldiğinde Çikolata Şöleni olur. Çikolatadan daha fazlası Fatima’da.


Monochrome


Brasserie konseptini farklı bir yaklaşımla hayata geçiren Monochrome misafirlerine yepyeni bir deneyim yaşatmak için Yapı Kredi bomontiada’da!

Salomanje


Salomanje, kahvaltıdan akşam yemeğine, gün boyu yemek servisi yapan, sıcak, samimi ve rahat bir mekan olarak tasarlandı.