Caner Ural
ÖNE ÇIKANLAR Caner Ural [email protected]

YAZI ARŞİVİ

TOPLAM 121 YAZI

‘TİMSAH ATEŞİ’ SON DÖNEMDE İZLEDİĞİM EN İYİ OYUN OLDU!

Başarılı oyuncular Funda Eryiğit ve Hazar Ergüçlü sanırım sezonun en güçlü oyunu ‘ Timsah Ateşi ‘ ile sahnedeler.

26 Ocak 2022 19:36
ALTIN KEMER SAHİBİ TEK TÜRK SPORCU ORHAN KARALİOĞLU!

Sporun bir dalı kickboks son dönemde kadın erkek bu sporla pek ilgili, çocukluğumuzda bir Muhammed Ali vardı bir Rocky sonrasında Eyüp Can son yıllarda ödüllere doymayan bir isim Orhan Karalioğlu dikkat çekiyor kickboks’ta!

19 Ocak 2022 17:49
NEŞE SEÇİL; BESTELERİMİ DOĞRU SESLERE ULAŞTIRMAK İSTİYORUM!

Bu hafta röportaj konuğum Ferhat Göçer’le birlikte seslendirdiği “Sorarlarsa” isimli şarkısı milyonlarca dinlenen Neşe Seçil, sanatçı 7 Ocak tarihinde yayınladığı yeni şarkısı ‘Aşkından Ölsem’ ile daha ilk günden ulusal radyolarda şarkısının çalınmaya başlaması ile müzikseverlerden alkış almaya başladı.

11 Ocak 2022 17:12
SELEN UÇER: DAHA GENİŞ KİTLELERE ULAŞMAK İSTİYORUM

Rol aldığı her proje de başarı grafiğini yükseklere taşıyan ekranın ve tiyatronun ödüllü oyuncusu Selen Uçer ile Nişantaşı’nda buluştuk. Pozitif samimi ve içten duruşu ile sorularımın cevaplarını sıcak kahvelerimizi içerken yanıtladı ünlü sanatçı. Hayatı, projelerini, yakın zamanda vizyona girecek konuk oyuncu olarak rol aldığı ‘Dilberay’ adlı sinema filmini ve hayallerini konuştuk.

04 Ocak 2022 13:43
İKİ KİŞİLİK HIRGÜR’Ü İZLEDİNİZ Mİ?

Işıl Kasapoğlu’nun çevirip yönettiği, Ayşenil Şamlıoğlu ve Reha Özcan’ın rol aldığı “İki Kişilik Hırgür”ü izledim geçenlerde.

28 Aralık 2021 15:13
GEZGİN BİR CHEF; BUYURUN DOSTLAR BUYURUN, HALİL İBRAHİM SOFRASINA!

Gelecek hafta yılbaşı bu özel yeni yıl geccesi için son dönemin en hamarat şeflerinden Gezgin Bir Chef olarak tanıdığımız Halil Şımır ile Nişantaşı‘nda buluştuk. Neden yemek yapmaya başladığını, yemek kültürünü konuşurken yeni yıl sofrası için Gecce okurlarına hazırladığı yeni yıl yemeği menüsünü konuştuk!

21 Aralık 2021 19:28
DİSTOPYA FİLM FESTİVALİ'NDEN KAZANDIĞIM DOSTLAR!

Bir hayaldi ve gerçekleşti diyebileceğim bir festival oldu. Uluslararası Distopya Film Festivali tabii ki zorlukları ve heyecanları vardı ama bunu da güç birliği ile başardık diyebilirim.

15 Aralık 2021 17:56
DİSTOPYA FİLM FESTİVALİ'NDE BULUŞALIM!

Türkiye'de bir ilki gerçekleştirecek olan Uluslararası Distopya Film Festivali 10-12 Aralık tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak.

07 Aralık 2021 11:24
FATİH ELİBOL; ÖNCE KENDİNE DOĞRU SORULARI SORACAKSIN!

‘Gelecek Bugün Başlar’ Fatih Elibol’un yakın zamanda Edisyon Kitap’tan yayınladığı çok özel bir kitap, incelendiğinde ders olarak okutulması gerekenlerden, Elibol bu kitabında insan, toplum ve yaşamı anlatıyor. İnsanın kendini tanıması, çevresini ve hayatı daha güzel daha profesyonel yaşamı için alacağı destekleri konuştuk! Koçluk nedir? Neler gerektiriri sordum Gecce okurları için Fatih Elibol’a…

30 Kasım 2021 18:28
ELAZIĞ’DAN ‘BİLMEMEK' İLE DÖNDÜK!

13. 'Uluslararası Çaydaçıra Film Festivali' için geçen hafta Elazığ’daydım. Festival Başkanı Serdar Kara ve ekibinin yıllardır başarı ile gerçekleştirdiği festivalde ses sanatçısı ve oyuncu Sezer Güvenirgil ile yönetmen Mesut Uçakan'a Yaşam Boyu Başarı Ödülleri verildi.

24 Kasım 2021 12:01
GABBRO'DA SİNAN GÜLERYÜZ GECCESİ!

Swissotel The Bosphorus bünyesinde faaliyet gösteren İstanbul geccelerinin en şık mekanlarından biri olan Gabbro'daydım cumartesi geccesi, sahnelerin beyefendi olduğu kadar dinamik yorumcularından Sinan Güleryüz’ün yeni şarkısı ‘Yak Yakacaksın’ın lansman geccesi vardı.

17 Kasım 2021 16:06
PARİS’TE 36 SAAT!

Eyfel Kulesi'ni yakından görmek hep hayalimdi, gündüzü geccesi bir başka olan Paris için geçen hafta 36 saatlik bir gezi ile küçük çapta da olsa hayalimi gerçekleştirdim.

09 Kasım 2021 19:32
FRANKFURT’TA ALTIN ELMALAR SAHİPLERİNİ BULDU!

Geçen yıl pandemi nedeniyle gerçekleşemeyen 21. Uluslararası Frankfurt Türk Filmleri Festivali geçtiğimiz hafta 25 Ekim – 30 Ekim 2021 tarihleri arasında tüm görkemi ile Festival Başkanı Hüseyin Sıtkı önderliğinde Frankfurt’ta gerçekleşti.

06 Kasım 2021 11:46
'KANUNSUZ TOPRAKLAR'IN ASUDE'Sİ EZGİ ÇELİK: "BENİM İÇİN ŞAHANE İLERLEDİ!"

Özellikle 'Ben De Özledim' dizisinde canlandırdığı Deniz Kızı ile kendini sevdiren Ezgi Çelik, her zaman iz bırakan karakterlere hayat veriyor. Şimdilerde Fox Tv’nin başarılı yapımı ‘Kanunsuz Topraklar‘ dizisinde 1930’ların sonlarında tango söyleyen ışıltılı dönem kadını Asude’ye hayat veriyor.

27 Ekim 2021 10:58
BAKALIM ALTIN YUNUSLAR KİMLERİN OLACAK?

Pandemi sonrası tüm hızıyla devam ediyor film festivalleri sinema sanatına ayrı bir değer katan Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı tarafından gerçekleştirilen ve bu yıl 23 – 30 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan 9. Boğaziçi Film Festivali için geri sayım başladı.

18 Ekim 2021 15:15