Levent Erçetingöz
Tüm yazıları MİAMİ VİBES Levent Erçetingöz lev@gecce.com 29 Ocak 2019 12:07

Unutulmayacak bir gecce!

Bu yıl 18.cisi düzenlenecek olan Türkiye’nin en kaliteli ödül töreni “Gecce Mekan Ödülleri 2019” törenine çok az kaldı. 25 Şubat 2019 tarihinde Swiss Otel’de yapılacak olan büyük davet uzun yıllardır sektörün en başarılılarını ödüllendiriyor.

Türkiye’nin ilk ve tek mekan platformu olan GECCE, Kenan Erçetingöz önderliğinde tekrar çok büyük bir produksiyona hazırlanıyor. Misyonu, her zaman daha iyisini yapmak ve kendini geliştirmek olan Gecce Mekan bu sene de büyük sürprizlere imza atıyor.

25 Şubat’ta sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği Gecce Mekan Ödülleri törenine Beyazıt Öztürk showlarıyla renk katacak ve misafirlere unutulmaz bir gece yaşatacak. Sonrasında Berkay’ın sahne alacağı muhteşem geccede final ise dünyada 300 milyondan fazla izlenen ve “Mambo no5” şarkısıyla rekorlar kıran Lou Bega’nın sahne alması ile olacak. After party’de ise Dj Funky C ve Kübalı Solanche De La Rosa Gabbro’da sahne alacak.


Unutulmaz bir gecce sizleri bekliyor!

Pek çok farklı kategoride, yeme-içme-eğlence sektörünün en iyilerine ödül verebilmek kolay değil. Uzun toplantılar, görüşmeler ve fikir alışverişleri sonrası karar veriliyor.

Türkiye’nin en iyilerini bir araya toplayan Gecce Gurme Kurulu dün Swiss Otel’de ki Gabbro’da toplandı. Güneri Cıvaoğlu, Mehmet Yaşin, Ertuğrul Özkök, Ahmet Örs, Arda Türkmen, Yelda İpekli, Sermet Severöz, Uğur Talayhan, Aylin Yazıcıoğlu, Dilara Koçak, Ebru Erke, Gül Erçetingöz ve Kenan Erçetingöz’den oluşan Gecce Gurme Kurulu bir araya gelerek farklı kategorilerden farklı restoranlar hakkında oylama yaptılar.

Bu isimleri bir arada görmek bana yeme-içme-eğlence sektörü için ne kadar doğru bir iş yaptığımızı hissettirdi. Bütün bu isimlerin deneyim ve tecrübeleriyle karar verdikleri ödül alacak mekanların bu ödülleri ne kadar hak ettiklerini bir kez daha anladım.
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Gecce Mekan Ödülleri

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz