Levent Erçetingöz
Tüm yazıları MİAMİ VİBES Levent Erçetingöz lev@gecce.com 05 Şubat 2019 16:11

Seçeneklerin fazlalaşması İstanbul gecce hayatı için büyük artı!

Miami gecce hayatı haftasonu/haftaiçi ayrımı olmamasıyla ünlü. Her hafta dünyaca ünlü Dj’lerin çıktığı eventler, partyler ve festivaller Miami gecce hayatını hep hareketli tutuyor.

Son zamanlarda İstanbul’da da gelişmeye başlayan bu konsepti bana hatırlatan en iyi mekan kesinlikle Zorlu Performans Sanatları Merkezi oldu. Ana sahne ve studio sahnesinden oluşan Zorlu PSM hemen hemen nerdeyse her ay dünyaca ünlü isimleri getirerek İstanbul gecce hayatına çok büyük bir katkı sağlıyor.


Bu hafta sonu Mahmut Orhan ve Sezer Uysal’ın müzik şirketi olan Sibourne Music partysi için bende ordaydım. Alanlarında en iyisi olan Tebra ve Tube&Berger’in de performans sergilediği gecce gerçekten muhteşemdi. Zorlu PSM 2019 event programına baktığımda çok sayıda başarılı dj’in daha gelmek üzere olduğunu gördüm. Bazılarını Miami’de bile dinleme fırsatım olmamıştı.

Türkiye’de elektronik müziğin önünü bu şekilde açtığı için Zorlu PSM’i tebrik ediyorum.
Tabiki İstanbul’da bu tarz elektronik müzik yapan tek mekan Zorlu PSM değil. Klein, Mitte, Soho House, Flamme, Mu ve Bedevi’de dünyaca ünlü dj’ler getirip partyler ve eventler yapıyor. Seçeneklerin fazlalaşması İstanbul gecce hayatı için büyük artı.

Et denince akla gelen ilk isim: Gürkan Şef


Et denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Gürkan Şef, yeni bir konsept olan Asado Burger ile Arnavütköy’de karşımıza çıktı. Asado etiyle yapılan inanılmaz lezzetli burger’lar dünyada bir ilk. Birkaç ay önce Gürkan şef bu projeden bana bahsettiğinde heyecanla beklediğimi söylemiştim.
Açıldığı gün gittiğimde ise Gürkan şef gibi alanında başarılı olan insanların neden başarılı olduğunu bir kez daha anladım. Burger konsepti olmasına rağmen menü oldukça geniş. Asado burger uzun zamandır yediğim en iyi burgerdi.
Özellikle ıslak hamburgeri kendilerine göre yorumlayıp yaptıkları Asado etinden sırılsıklam burger’ı kesinlikle tavsiye ediyorum. Arnavutköy’ün göbeğinde olan Asado Burger haftasonları 3’e kadar açık.
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: gecce , hayatı , mekan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz