Levent Erçetingöz
Tüm yazıları MİAMİ VİBES Levent Erçetingöz lev@gecce.com 07 Mart 2019 11:22

GECCE MEKAN ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Bu yıl 19. kez düzenlenen Gecce Mekan Ödülleri muhteşem bir törenle Swissotel The Bosphorus’ta sahiplerini buldu. Gecce Gurme Kurulumuzun bütün bir yıl boyunca sürdürdüğü uzun toplantılar sonunda belirlenen İstanbul’un en iyi mekanları 600 kişinin katıldığı davette ödüllerini aldılar.

Berkay’ın muhteşem şovuyla başlayan geccede Beyaz da şovlarıyla gecceye renk kattı. Ünlü sunucu Öykü Serter’in sunumuyla devam eden gecede davetliler, MAMBO No:5 parçasıyla tüm dünyada 300 milyondan fazla dinlenerek rekor kıran LOU BEGA ve muhteşem şovuyla geccenin tadını çıkardılar.

10 yıl Miami’de kaldığım süre içinde pek çok davet ve ödül törenine katıldım ancak mekanlar için hazırlanan böyle bir prodüksiyon görmedim. Miami’nin en büyük yeme-içme-eğlence işinde olan markası her yıl en iyileri seçiyor. Seçiyor ancak ödülleri kargoyla mekanlara yolluyor. Kimse bu kadar büyük bir daveti planlamakla vakit harcamıyor.
“Gecce Mekan Ödülleri” ise bu sektörün dünya standartlarına ulaştığını vurgulamak için her geçen yıl bir önceki yıla göre üzerine yeni bir şeyler ekliyor. Çıtayı yükseltmeye, kendisiyle yarışmaya devam ediyor.Türkiye’de yeme-içme-eğlence sektörünün gelişmesi ancak başarıları takdir edip, ödüllendirirsek mümkün olur.
Bu organizasyonunun bir parçası olmaktan dolayı ülkem ve kendim adıma gururluyum. Sektöre katkısı olan her kesimden insanı bir araya toplamak, onlara sanatçıların elinden ödüller vermek ve muhteşem bir gecceyi hatasız planlayıp yaratmak gerçekten alkışı hak eden büyük bir iş.Daha önce Lucca, Momo , Fun Beach, Zio Beach, Grande Spiaggio ve Rise’n Fall gibi mekanlarda çalışan, başarılı işletmeci ve değerli dostum Kutsi Süer şimdi de Tarabya’da yepyeni bir projeyle karşımıza çıkıyor. Menüsünde uzak doğu ve modern Avrupa mutfağından lezzetler bulunduracak olan KUN, haftanın 7 günü açık olacak. Mutfak danışmanlığını Casa Lavanda ve Flamingo restoranlarının mutfağını yaratan Emre Şen üstlendi. KUN hem gündüz hem de akşam yemekleriyle ön plana çıkmayı hedefliyor. KUN’un ikinci katında ise exclusive bir club yaratmak isteniyor. 100 kişilik ve sadece rezervasyonla çalışan bir club olacak olan KUN’da haftanın 4 günü Mykonos dj’leri çıkacak. Tarabya sahilde bir ilk olacak KUN’un inanılmaz konseptiyle Mart sonu açılması bekleniyor.


1700 yıllık tarihi dokusuyla adeta büyüleyen 1001 Dilek Sarnıcı, 6 Nisan 2019’da unutulmaz bir gecceye ev sahipliği yapacak. Generic Music, Mentha ve Hoomidas işbirliğiyle yapılan “Get Closer” party serisinin en yenisi için line-up açıklanmadığı halde talep şimdiden çok fazla. Duyduğuma göre Armen Miran ve Geju’nun line-up’ta olması bekleniyor. 3000 kişilik bir yer olan 1001 direk sarnıcındaki bu mistik deneyimi kaçırmayın.
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: levent , yazı , ödül

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz