Levent Erçetingöz
Tüm yazıları MİAMİ VİBES Levent Erçetingöz lev@gecce.com 14 Mart 2019 12:55

Bir İstanbul klasiği: Mavi Balık

Dünyada pek çok şehir gezdim, değişik ülkeler gördüm. Her şehrin kendine özel bir güzelliği veya hikayesi vardır, ancak dünyada çok az şehir İstanbul ile yarışabilir. Hem tarihi ile hem de şehrin silüeti ile adeta büyüleyici. Böyle manzara dünyanın sayılı şehirlerinde vardır. İşte bu manzaranın keyfini çıkarmak ve aynı zamanda keyifli bir yemek için doğru adres MAVİ BALIK...

Mavi ile yeşilin buluştuğu mekan: Mavi Balık

Kuruçeşme sahilde konumlanan Mavi Balık hem lokasyon hem de lezzet olarak İstanbul’un en iyi balıkçılarından biri. Mavi ile yeşilin buluştuğu noktada size bir lezzet şöleni sunuyor. Mezelerden tarama, hardal soslu levrek marin ara sıcaklardan ise balık köftesi, midye dolma, ahtapot akılda kalıcı lezzetlerin başında geliyor.
Mekanda tatlılar da oldukça lezzetli. Tiramisu ve ayva tatlısının yanında bir sade Türk kahvesi ile İstanbul manzarasına karşı keyifli saatler geçirmemek hiçten bile değil.


Fenix'de Flo Lansmanı ve Meryem Uzerli

Fenix İstanbul’da Flo Lansmanı yapıldı. Meryem Üzerli Flo markasının yeni yüzü oldu ve reklam filmi yayınlandı. Türkiye’nin en büyük markalarından biri olan FLO hem yurtiçi hem de yurtdışında çok başarılı işlere imza atıyor ve atmaya devam ediyor. Ayakkabı sektörünün de Türkiye'de öncülerinden biri olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz akşam da bir lansman geccesi gerçekleşti. Fenix’teki bu özel lansman partysinde ki en güzel şeylerden biri de turuncu bağ projesiydi. Her gelen davetli maddi durumu iyi olmayan bir çocuğa ayakkabı almış oldu. Bu sosyal sorumluluk projesi için FLO'yu tebrik ediyorum. Lansman daveti büyük ilgi gördü. Gecenin sonunda ise Mykonos Resident Dj’lerinden olan Valeron davetlileri coşturdu.
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: mavi balık , fenix

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz