Levent Erçetingöz
Tüm yazıları MİAMİ VİBES Levent Erçetingöz lev@gecce.com 10 Haziran 2019 17:35

Anadolu yakasının İtalyanı: La Mia Luce

Yazın gelmesiyle beraber sokaklar ve mekanlar hareketlenmeye başladı. Ben daha çok Avrupa Yakası'nı tercih eden biri olarak havaların ısınmasını fırsat bilip Suadiye harika bir mekan keşfettim. Civarda yaşayanların müdavimi olduğu bu mekan La Mia Luce...

Suadiye’de mahallenin italyanı: La Mia Luce


Anadolu yakasında konumlanan, lezzet konusunda eline su dökülemeyecek bir İtalyan restoranı La Mia Luce. Suadiye’de bulunan bu mekanın daimi müşterisi oldukça fazla. Neden mi? Lezzet anlayışından asla ödün vermeden , her defasında aynı tadı damaklarımızda hissettiriyor da ondan. Öyle ki mekanın müdürü Kubilay Bey, yemeklerin içerisindeki malzemelerden bir tanesinin markasını bile değiştirdiğimiz zaman misafirlerimiz bunu fark edip bize soruyorlar diyor. Yani insanlar La Mia Luce’nin lezzetlerine oldukça hakimler.

Mekanın bir özelliği menüsünün çok çeşitli ve zengin olması. Misafirler bütün lezzetleri benimseyip sahiplenmişler. Menüde ufak bir değişiklik yapıldığında soruyorlar ve aynı yemeği istiyorlar. Bu yüzdendir ki menüye eklemeler, yeni lezzetler ve tatlar dahil oluyor fakat genelde eksilmiyor.

La Mia Luce’de her Perşembe akşamı canlı müzik var. Brenda ile vintage gecceler mekanın müdavimleri tarafından çok seviliyor. Mahallenin İtalyan’ı olarak da adlandırılan bu mekana bir defa yolu düşen bir daha vazgeçemiyor.
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: la , mia , luce

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz