Aylin Aras
Tüm yazıları MEKAN ROTALARI Aylin Aras aylin@gecce.com 12 Nisan 2018 11:01

Şehrin ambiyansını yakalamanın yolu Must'tan geçer!

Sevgili okurlarım karşınızda yine ben... Çok bir zaman geçmedi aslında ve beni özlediğinizi biliyorum. Size çok güzel bir mekan önermeye karar verdim. Geçtiğimiz günlerde birkaç arkadaşımla Akaretler’de bir mekanda otururken öve öve bahsetmekten bıkmadığım Nişantaşı’nın güzel atmosferini yansıtmayı başaran Must işte karşınızda. :)

Yine gevezeliğim tuttu farkındayım. Tüm okul yıllarım Osmanbey-Nişantaşı-Beyoğlu üçlemesinde geçtiği için bu civarlarda üstüme yok diyebilirim.

Şu konuda net bir anlaşalım ben mahalle kültüründen esinlenilmiş mekanları daha çok seviyorum. O yüzden de gerçekten sevdiğim, gördüğüm yerleri kaleme almaktan ayrıca keyifliyim. Must, Nişantaşı’nın sokak kültüründen esinlenerek kaliteli bir yemek molası vermenin en güzel yerlerinden biri...


Her günün kendine özel bir eğlence anlayışıyla eğlenmenizi sağlayacak bu mekanı görmediyseniz gerçekten çok şey kaybediyorsunuz demektir.


Sabahın erken saatlerinden itibaren hizmet vermeye başlayan Must’ın, girişteki botanik bahçesi beni etkileyen önemli özelliklerinden biri...


Dünya mutfağının seçkin lezzetlerini sizlerle buluşturmayı başaran Must’ın özel kokteylleri ise inanılmaz derecede etkileyici... Bu arada samimi ve içten bir ortamı var. Personelleri güler yüzlü ve profesyonel... Sanki orası bir ev ve siz de o eve misafir gitmiş hissi yaratan Must, her günün ruhuna uygun eğlence anlayışıyla semtin en popüler noktalarından biri.


Herkes benim ne kadar etçil olduğumu biliyorum sanırım. O yüzden Must'ın en sevdiğim yemeği bonfile bowl'u yemenizi tavsiye ederim.


Bu arada arkadaşlarımı duyurulur. Benim Must zamanım gelmiş... Yaşadığınız şehrin ambiyansını yakalamak istiyorsanız kesinlikle Must’a uğramalısınız.
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz