Aylin Aras
Tüm yazıları MEKAN ROTALARI Aylin Aras aylin@gecce.com 07 Kasım 2018 01:42

Gecce Winter Guide 2019 çıktı!

Başınızı döndürecek bir kış sezonuna hazır mısınız?

Türkiye’nin en iyi kış rehberi Gecce Winter Guide’ın yeni sayısı detaylı bir çalışma sonucu piyasaya çıktı... Gecce Yayın Grubu imzası taşıyan Gecce Winter Guide 2019; Türkiye ve dünyanın birçok farklı noktasından en iyi mekan, otel ve alışveriş merkezi önerileriyle sizleri bekliyor!

Gecce ekibine dahil olduğum 2004 yılından beri, Kenan Erçetingöz ve Gül Erçetingöz'ün yeme - içme sektörüne sağladıkları katkılar ile gurur duyuyorum. Henüz Gecce dergileri plan aşamasındayken yani 14 sene önce bu projenin içinde yer alma şansına nail olduğum için kendimi çok özel hissediyorum.

Birlikte çıktığımız bu yolda her zaman daha iyisine ulaşma hedefiyle bazen bizleri eleştiren 'kızgın adam' patronumuz Kenan Erçetingöz ile hararetli toplantılarımız ve güler yüzü ile bizlere moral vererek 'en iyiye' ulaşma motivasyonumuzu sağlayan sevgili Gül Erçetingöz ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sonucu yine harika bir işe imza attık!


Yapılmayanı yapmak, devamlı yenilenmek, kendine özgü yenilikçi fikirler ile sürekli gelişmeye açık olmak vizyonu ile yola çıkan 18 yıldır yeme – içme, eğlence ve gastronomi sektörüne yön veren ve attığı her adımla bu sektörde ülkemizi dünyaya en iyi şekilde tanıtan Gecce Yayın Grubu, her sene Gecce Summer ve Winter Guide olarak çıkardığı dergilerine bir yenisini daha ekledi.

Hiç kimsenin kolay kolay bir araya getiremediği isimler; Güneri Civaoğlu, Yelda İpekli, Uğur Talaykan, Arda Türkmen, Ertuğrul Özkök, Mehmet Yaşin, Dilara Koçak, Ebru Erke, Sermet Severöz, Ahmet Örs, Ali Esat Göksel, Kenan Erçetingöz Gecce Gurme Kurulu olarak tek çatı altında Winter Guide için defalarca bir araya geldi ve en ince ayrıntısına kadar gözden geçirerek en iyileri sizler için puanladı ve yorumladı...

Rehberimizde yer alan mekanlar hakkında genel bilgilerin yanı sıra; adres, iletişim ve ortalama fiyat bilgileri, bahçesi, terası, otopark alanları, menü detayları ve manzarası gibi tüm ayrıntıları içeren Gecce Winter Guide 2019, okuyucuların merak ettikleri tüm detayları tek bir çatı altında topladı.

Gecce Winter Guide ile İstanbul’daki en iyi mekanlar, oteller ve Avm’ler ile Eskişehir, Ankara, Kapadokya’da kışlık rotanızı belirleyecek alternatif yerler, Kıbrıs, Akdeniz ve Ege de yazın izlerini taşıyan mekanlar ve oteller ile yurt içi ve yurt dışı kayak merkezleri elinizin altında! Bu seneye özel hazırladığımız Gurme Kurulu’nun tavsiye ettiği kışlık rotalar ve onların alternatif tatil önerileri de sizler için rehberimizde yer alıyor! Türkiye’nin en iddialı ve en güvenilir rehberi! Tükenmeden abone olun!

Yeme – İçme ve Eğlence sektörüne yön veren dergilerimize abone olun, kapınıza gelsin!
http://www.geccemekan.com/abonelik

Ayrıca, Turkcell Dergilik uygulamasından da dergiyi indirebilir; dilediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

Bizi takip etmeye devam edin :)

Sitare Atabay Tümsa
Gecce Winter Guide
Genel Yayın Yönetmeni

YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz