Berru Kahyaoğlu
Tüm yazıları MEKAN DELİSİ Berru Kahyaoğlu berru@gecce.com 09 Ekim 2017 09:39

Biber Bar’dan adına yakışır bir kokteyl!

Muhteşem bir haftayı daha geride bıraktık... Gezdik, gördük, keşfettik ve tattık. Bu hafta yazımda sizlerle Nişantaşı’nın göz bebeği olan Biber Bar’a doğru yola çıkacağız. Biber Bar benim için biraz acı bir deneyim oldu...

Yaklaşık olarak 8 senedir Nişantaşı şubesi ile gönlümüze taht kuran Biber Bar, muhteşem bir açılışla Biber Bar Ataşehir’i yani yeni şubesini açtı. Değişmeyen bir çizgisi ve kaliteli servis anlayışına yola çıkan Biber Bar’ın Ataşehir şubesi de en az Nişantaşı şubesi kadar ses getiriyor.Ben bu hafta sizlere biraz Nişantaşı Biber Bar’dan bahsetmek istiyorum...

Kapıdan içeri girdiğim an öncelikle personellerin arasındaki konuşmalara şahit oldum. Bir işletmede en önemli unsurlardan biri personellerin arasında ki iletişimdir. En azından ben eski bir Turizmci olarak bunu böyle öğrendim ve böyle uyguladım. Oldukça işini seven ve aralarında gerçek bir iş bağı olan personeller mekana girer girmez kendinizi mekanda yabancı hissetmemenizi sağlıyor.


Bir barın olmazsa olmazlarının arasında kokteylleri yer alır. Ve bu kokteyllerin tadından önce sunumu dikkat çeker. Biber Bar’ın kendine özel kokteyllerini tatma fırsatım oldu. Hepsi birbirinden güzel olsa da bir tanesi nefesimi kesti diyebilirim. Adını Biber Bar’dan olan bu kokteylin içinde gerçekten acı biber var. Muhteşem bir sunumla karşılaştığım bu biberli kokteyl denemeye değer.


Dikkat: Biber çıkabilir!

Hafta içi ve hafta sonu müzikle iç içe olacağınız kokteylleriyle damak zevkinize hitap edecek olan Biber Bar’da keyifli vakit geçirebileceğinizin garantisini verebilirim. Kusursuz bir hizmet anlayışına sahip olan Biber Bar Nişantaşı’nın vazgeçilmezi!.
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Biber Bar

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz