Begüm Kılıç
Tüm yazıları EN İYİ MEKANLAR Begüm Kılıç [email protected] 01 Kasım 2019 13:28

Yeniler ve yenilikler ayı "Kasım"

Uzuun, keyifli bir o kadar da yoğun bir yaz dönemini geride bıraktık. Çeşme, Alaçatı, Bodrum'da Gecce Mekan olarak en iyileri, en yenileri, klasikleşmiş mekanları sizlerle paylaştık. Ve eylül ile beraber İstanbul'a yavaş yavaş dönmeye başladık. Yazlık mekanlar kapılarını bir sonraki yaza kadar kapatıp, İstanbul sezonunu açtılar. Ekim ayı da açılışlar, lansmanlar, davetler ile geçti gitti... Ekim falan da gider bu gidişle dedik ve merhaba Kasım!

GABBRO, İSKENDER PAYDAŞ VE ORKESTRASIYLA YENİ SEZONA MERHABA DİYOR!


Sadece Kış aylarında hizmet veren, Boğaz manzarası ve modern dokunuşlara sahip dekorasyonuyla kapıdan girdiğiniz anda sizi içerisine alan Gabbro bu akşam yeni sezona merhaba diyor... Gabbro Boğaz’ın kalbinde, dünya mutfağından sunduğu özel lezzetlerle yeme içme deneyimine yeni bir soluk getirmeye bu sezon da devam ediyor. Şeflerin ilham verici dokunuşlarıyla hazırlanan menünün yanında kulakların pasını silen canlı müzik performanslarıyla da sizleri ele geçiriyor. Ben başarının tesadüf olmadığını savunanlardanım. Bu sezonda eminim GABBRO'nun adını sıkça duyacaksınız.

Ben akşam GABBRO diyorum, ya siz?

GREECOLOGY'DE SEZONA MERHABA PARTİSİ


Yunan ve Akdeniz mutfağının modern yorumuyla, güne kahvaltı servisi ile başlayan Greecology, öğlen gyro ( yunan dürümleri) ve souvlaki (yunan kebapları) gibi Türkiye’de ilk kez servis edilen yemekleriyle , Maslak 1453 Cadde ve Cihangir'de hizmet sunuyor.

Greecology 1453 bu akşam yeni sezona farklı bir konsept ile başlangıç yapıyor; Yeni nesil meyhane. Yunan mezeleri, perküsyon showları, zenne showları ve keyifli Türkçe şarkılar eğlenceseverlere yeni bir alternatif sunuyor.

Yeni ay, yeni sezon, yeni konsept ve Greecology 1453
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: mekan , yazı , luz

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz