Begüm Kılıç
Tüm yazıları ART AND FOOD Begüm Kılıç begum@gecce.com 27 Mart 2018 15:00

Sunset'e bahar geldi!

Mart ayını da geride bırakmaya hazırlandığımıza göre; bahar çanları yavaştan çalmaya başladı demek. Doğa, mucizesini hafiften başladı sunmaya. Günler güzelleşiyor, ruhumuzdaki heyecan kıpırdanmaya başlıyor. Kışın da günahını almak olmaz; kar kıyamet yaşamadık ama yine de insan yazı hep dört gözle bekliyor...

Durum böyle olunca, mekanlar da baharın gelişine eşlik etmeden duramıyor. Yenilenen bahar menüleri, yeniden düzenlenen dış mekanlar, menüye giren yaz lezzetleri.. Hepsi bu aralar bol bol karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Şehrin her detayıyla en klasiği olan Sunset ise baharı harika bir menü ile karşılamaya karar vermiş. Sunset, baharın tüm heyecanını ve en güzel renklerini sofralarına taşıyor. Şehrin en huzurlu manzarasına karşı, çok şık bir dekorasyonda öğle keyfi yapmak isterseniz aklınızda bulunsun! İster en özel iş yemekleriniz, ister arkadaş buluşmalarınız.. Kıymetli anları çok daha fazla özel kılmak için, şehrin en keyifli noktası Sunset!


Sunset, SpringFest!

Bir süre önce öğle menüleriyle, gün ortasına da lezzet katmaya başlayan Sunset; bahar aylarına özel olarak hazırladığı SpringFest menüsüyle bir anda tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı. Mevsimin en özel tatlarını bu menü ile sofralarında buluşturuyor. Sunset'in ödüllü Fransız şefi Fabrice Canelle ve Japon master şef Hiroki Takemura muhteşem bir bahar menüsüne imza atmışlar! Yetenekli şefler önderliğinde tüm mutfak ekibi, baharın en özel tatlarını bu menüde bir araya getirmiş. SpringFest menüsü; başlangıç, ana yemek ve tatlı olmak üzere 3 course seçenekli olarak sunuluyor. Bahar aylarına özel olarak da, bu menü sadece 99 TL.


YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: sunset , springfest

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz