Begüm Kılıç
Tüm yazıları BEG DİYOR Kİ; Begüm Kılıç begum@gecce.com 22 Mayıs 2018 18:26

Gecce Summer Guide 2018 için geri sayım başladı!

Uzun bir bekleyiş, dört gözle beklenen bir kavuşma, yeni bir heyecan ve harika maceralar! Siz hazırsanız, biz hazırsak; yaz rehberimiz de hazırsa.. O zaman kemerlerinizi bağlayın; hayatınızın en unutulmaz yazı çok yakında başlıyor! Gecce Summer Guide, çok kısa bir süre sonra raflardaki yerini alıyor…Şimdi yazın keyfini çıkarmak, keşfedilmemiş rotalara yelken açmak ve unutulmaz bir yaz rotası çizmenin vakti! İşte, yazın en renkli hali Gecce Summer Guide 2018 dergimizden ilk detaylar…

Bu yazı bir kenara yazın!

Türkiye’nin en iddialı yaz rehberi Gecce Summer Guide 2018 ile hayatınızın yazını yaşamaya hazırlanın! İster şehirde olun, ister sahillere vurun.. Adım attığınız her yerde; Gecce Summer Guide farkını hissedeceksiniz. En iyi mekan, otel ve AVM önerileriyle dolup taşan Gecce Summer Guide 2018 ile aynı zamanda dünyayı yeniden keşfedeceksiniz! Tüm dünya ve Türkiye’den en iyiler, en yeniler ve en popüler yaz rotaları ve çok daha fazlası tabii ki Gecce Summer Guide 2018’de sizi bekliyor!

Yeni sayısıyla çok iddialı…

Yeme, içme ve eğlence sektörüne yıllarını adayan iki isim: Gül ve Kenan Erçetingöz.. Sadece İstanbul değil; Türkiye'nin ve hatta dünyanın birçok farklı noktasını masaya yatıran araştırmalar.. Gezmeye, denemeye, yazmaya ve en iyisi bulmaya kendini adamış bir yazı işleri ekibi.. Türkiye'nin duayen isimlerinden oluşan Gecce Gurme Kurulu.. Ve çok daha fazlası.. Tüm tecrübeler, birikimler harika yeniliklerle buluşuyor ve Gecce Summer Guide 2018 sayfalarına dökülüyor. Tek yapmanız gereken şey, Gecce Summer Guide sayfaları arasında kaybolmak!

İstanbul, Ankara, İzmir, Çeşme, Bodrum, Antalya, Eskişehir, Kapadokya, Marmaris, Kıbrıs, Ayvalık ve Türkiye’nin birçok keşfedilmeyi bekleyen noktası; Gecce Summer Guide 2018 okuyucularını bekliyor.


Yazı şehirde geçirecekler için İstanbul’un en iyi mekanları, en trend rotaları, en yeni restoranları, en lüks otelleri ve en eğlenceli AVM’leri Gecce Summer Guide sayfaları arasında! Üstelik mekanlara ait kısa bilgiler ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detaylar da ellerinizin altında. Mekanlara özel hazırlanan semboller yardımıyla; mekana gitmeden önce mekan hakkında merak ettiklerini tek bakışta öğrenebiliyorsunuz. Mekanın bahçesi var mı, vale hizmeti bulunuyor mu, sigara içilen alanı mevcut mu, manzarası var mı… Hepsi ve çok daha fazlasını semboller yardımıyla görebiliyorsunuz.

Ege kıyılarına vurmak isteyenler için en keyifli Bodrum, Çeşme, Ayvalık ve Marmaris rotaları… Akdeniz sahillerini keşfe çıkacaklara Antalya’nın keşfesilmesi gereken en iyi mekan ve otel önerileri… Fark yaratan bir rota çizmek isteyip Kapadokya’yı tercih edenler için, konfor ve lezzeti bir arada sunan önerileri… Eskişehir’in en iyileri… Marmaris ve çevresinde keşfedilmeyi bekleyen saklı cennetler…Ülke sınırlarına yine sığmıyoruz!

Her sayımızda olduğu gibi, Gecce Summer Guide 2018’de de ülke sınırlarını aştık. Miami ve Los Angeles’ın en eğlenceli, en popüler ve en lezzetli mekanlarını bir araya getirdik. Milano, New York, Paris ve Londra sokaklarının nabzını da birlikte tutacağız! Bu yaz yurt dışı planları yapanlar için harika kaçamak önerilerimiz var… Farklı ve renkli içeriklerle, Gecce Summer Guide 2018 yine dopdolu!

Kısacası…

Özlediğiniz ve uzun zamandır hayalinizi kurduğunuz yaza kavuşmaya çok az kaldı! Gecce’nin renkli dünyası sizi çağırıyor! Hayatınızın yazını yaşamaya hazırlanın…

YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz