Begüm Kılıç
Tüm yazıları EN İYİ MEKANLAR Begüm Kılıç [email protected] 31 Mayıs 2018 13:47

Gecce Gurme Kurulu, Gecce Summer Guide için toplandı!

Yıllardır söyleriz; yapılmayanı yapmak göründüğü kadar kolay olmuyor! Çok büyük emekler, uzun mesailer, araştırmalar ve çok iyi bir ekip gerekiyor. Bizim için bir iş yapılıyorsa; hakkı sonuna kadar verilmeli, tüm sınırları zorlanmalı! İşte bu yüzdendir ki dokunduğumuz her işte, sade ve sadece en iyisi olabilmek için çalışıyoruz.


Gurur kaynağımız, arkamızdaki güç!

Geccemekan olarak, uzun yıllardır Türkiye’nin dört bir yanındaki mekanları kocaman bir süzgeçten geçiriyoruz. Yılların vazgeçilmez mekanları, yeni açılanlar, en popülerler; yeme - içme ve eğlence sektöründen son haberler.. Sektörümüzü, iyisiyle kötüsüyle yakın mercek incelemeye asla ara vermiyoruz. Arı gibi çalışkan bir Gecce Yayın Grubu ekibinin gücüne güç katan, arkasında büyük destek olan Gecce Gurme Kurulu ise en büyük gurur kaynaklarımızdan biri!

Her sene, belli aralıklar ve farklı amaçlarla Türkiye’nin duayen gazetecileri, gurme yazarları, yeme - içme ve eğlence sektörünün dev isimleri, alanlarında uzman kişiler sade ve sadece Gecce Gurme Kurulu çatısı altında bir araya geliyor. Bu isimleri; onca işleri arasında aynı gecce, aynı mekanda toplamak ise ayrı bir yetenek, ayrı bir güç gerektiriyor! Biz gücümüzü onlardan alırken; onlar da bizim gücümüz ile bir araya geliyor.


Türkiye’nin duayen isimlerinden oluşan Gecce Gurme Kurulu, her zaman olduğu gibi Kenan Erçetingöz önderliğinde 30 Mayıs akşamı şehrin parıldayan, trend mekanı 29’da bir araya geldi. Bu dev kadroyu; hatta tam anlamıyla şampiyonlar ligi özelliği taşıyan bu kurulu daha yakından tanıtalım…


Kenan Erçetingöz önderliğinde; Güneri Cıvaoğlu, Mehmet Yaşin, Ahmet Örs, Sermet Severöz, Yelda İpekli, Ebru Erke ve kurula son katılan isim Swissotel the Bosphorus’un Genel Müdürü Uğur Talayhan!

Bu isimleri saydıktan sonra mütevazi olmak bir hayli güç hale geliyor. Alanlarının duayenleri; sadece Gecce Gurme Kurulu kanatları altında buluşuyor ve sektörün daha iyi bir konuma gelmesi için canla başla çaba gösteriyor.

Duayenler 29’da bir arada!


1993 yılından beri yeme - içme trendlerini belirleyen, Ulus’ta İstanbul Boğazı’na hakim benzersiz konumunda, yenilenen dekorasyonu ile misafirlerini ağırlamaya başlayan 29’da gerçekleşen Gecce Gurme Kurulu toplantısı her anıyla hem çok keyifli hem de çok lezzetli bir akşam eşliğinde gerçekleşti. Mükemmeliyetçi hizmet anlayışı ile bir İstanbul klasiği haline gelen 29, tüm Gecce Gurme Kurulu tarafından ayakta alkışlandı. Dünyanın en iyi restoranları arasında gösterilen 29 şeflerinin gecceye özel hazırladığı menü ile lezzetlenen geccenin tadı damaklarda kalan cinstendi.


En iyiler bu geccede belirlendi!


Gecce Summer Guide 2018’de yer alan mekanlar dahil; Türkiye’nin en iyi mekanları detaylı bir süzgeçten geçirilerek iyisi ve kötüsüyle toplantıda masaya yatırıldı. Türkiye’nin en iyi yaz rehberi olma özelliği taşıyan Gecce Summer Guide’da yer alan mekanlar da Gecce Gurme Kurulu’nun süzgecinden geçirilerek yıldızlandı. Bildiğiniz gibi; sadece ülke sınırları içerisinde kalmak hiç bize göre değil! Bu sebeple sadece Türkiye’den değil; tüm dünyadan en iyiler de Gecce Summer Guide 2018 sayfaları arasında yerini alıyor. Gecce Gurme Kurulu toplantısında ise aynı şekilde, dünyanın farklı noktalarından en iyi mekanlarda masaya yatırıldı ve hepsi Türkiye’nin en iyi yaz rehberinde yerini aldı.


Engin bilgi ve tecrübelerine güvendiğimiz, dünyanın dört bir yanını karış karış gezen ve lezzet uzmanı haline gelmiş Gecce Gurme Kurulu’muzun değerli isimleri; siz okuyucularımız için tüm detaylarıyla mekanları değerlendirdi. 29’da gerçekleşen Gecce Gurme Kurulu toplantısında ise yine en iyi mekanlar puanlanırken, kapanan mekanların üzerine kocaman bir çarpı atıldı; tüm sektör dedikoduları değerlendirildi ve okuyucuya en iyileri sunmak için gerekli tüm çalışmalar yapıldı.


Şimdi; arkanıza yaslanın ve en iyilerle tanışmaya hazır olun!

İşte böyle detaylı bir çalışma ile geçen bir toplantının ardından Gecce Summer Guide 2018’de yer alan mekanlar için son karar verildi. En deneyimli isimler, en iyi mekanları belirledi. Gecce Yayın Grubu ekibi ise bu mekanları, kendi süzgecinden geçirdi ve Gecce Summer Guide sayfalarında buluşturdu.


Yaz sezonunun en iyileriyle tanışmaya çok az kaldı!

Gecce Summer Guide 2018 çok yakında bayilerde yerini alıyor.

Gecce Gurme Kurulu’muza değerli görüşleri için teşekkür eder; bizi asla yalnız bırakmayan okuyucularımıza bizimle birlikte harika bir yaz sezonu dileriz…

YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz