En iyi mekanlar
Tüm yazıları EN İYİ MEKANLAR 14 Ekim 2018 22:41

Bilinenin dışında balık restoranı!

Balık restoranı deyince hepimizin aklına hemen salaş, derme çatma ve inleyen nağmeler gelir. İstanbul'da balıkçı denince boğaz kenarındakiler tercih edilse de bu her zaman böyle olacak değil... Bu yüzden kafanız da canlanan balık restoranlarını bir kenara bırakıp gelin yeni göz bebeğimiz Sea Spice balık restoranını inceleyelim!

Artık iyi balık yemek için illa Boğaz'a gitmek gerekmiyor. Ataşehir'deki Watergarden Avm'de bulunan ''Sea Spice'' deniz mahsülü denilince aklınıza gelecek mekanlar arasında yerini almaya başlıyor. “All About Sea” sloganıyla yola çıkıp çoktan yerini aldı. Mekan adres olarak Biber Barın hemen yanındadır.

Sea Spice balık restoranı, mutfak anlamında oldukça tecrübeli bir ekibe sahip ve Restoranın mutfak şefi Melda Farımaz, uzun yıllardır yeme-içme dünyasının en iyi şehirlerinde çalışmıştır. Mekan tasarımı tamamen abartıdan uzakta ve siz değerli misafirlere rahatlığı olabildiğince sunmak için tasarlanmışa benziyor.

Balık denilince akla meze de gelmiyor değil.. Seçenekleri oldukça geniş ve zamanla daha da çoğaltmayı düşünüyorlar. Sadece meze sevenler bile bu mekandan ayrılmayacak!

Bu balık restoranına bizden size büyük bir tavsiye, mutlaka akşam saatlerinde gidin! Watergarden’ın ışık şovları yaptığı havuzu ve arka plan gökdelen görüntüsü ile keyifli bir manzaraya sahip oluyor. En önemlisi rezervasyon yaptırarak gitmelisiniz...

Alışılagelmişin dışında ve yeni favori balık restoranı mekanınızı keşfetmek için konumunuz ne olursa olsun acilen yola çıkın!

YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz