Özellikler
  • Manzara Mevcut
Kiminle Gidilir

Arkadaş, sevgili, aile, iş arkadaşı

Ne Giyilir

Casual, şık

Dekorasyon

Tamamen sanat üzerine kurulu bir dekorasyona sahip, tüm dekorasyon ayrıntılarında sanatsal dokunuşlar gizlemiş harika bir İtalyan. 1960'ların İtalya'sından ilham alınmıştır. Serafina'nın tüm iç duvarlarındaki eserler Amerikalı sanatçı Pato Paez'e aittir. Serafina'nın girişindeki yazı ise aynı sanatçının eseridir.

Nasıl Gidilir

Kanyon Avm'ye girdiğinde en üst kattadır.

SERAFINA KANYON

İtalyan Mutfağı
Adres: Levent, Büyükdere Cd. No:185, 34330 Şişli/İstanbul Tel: (0212) 353 00 Web: serafinaturkiye.com/indexkanyon.html

İtalyan lezzetleri, zarif dekorasyon

Serafina, herkesin kendini evinde hissettiği, rahat ve şık bir İtalyan restoranıdır.

Serafina Restoran Grubu fikri, Vittorio Assaf ve Fabio Granato, küçük bir yelkenlide travmatik bir şekilde denizde kaybolduklarında ortaya çıkmıştır. Üzerlerinde sadece mayoları olan, iliklerine işleyen soğukla, sert havayla ve açlıkla savaşan iki arkadaş, mükemmel pizzayı yaratma hayalleri kurmaktadır. Fabio’nun devrim yaratan bir fırın inşa eden mimari dehası ve Vittorio’nun Napolitan mutfağındaki yeteneği ile Serafina fikri ve mükemmel bir ortaklık doğar.


Belirsiz bir ortamın içerisinde, bu korkutucu maceradan kurtulurlarsa, dünyadaki en iyi pizza ve makarnayı sunan bir restoran açmaya yemin ederler. 1995'te de büyük hayranlık uyandıran Serafina Fabulous Pizza'yı açarak yeminlerini yerine getirirler.

İlk mekânının başarısından sonra Amerika, Hindistan, Japonya, Kore, Birleşik Arap Emirlikleri, Brezilya ve İsrail başta olmak üzere 33 şubesi ile farklı ülkelerde hizmet vermeye devam eden Serafina’nın; Türkiye’deki ilk, Dünya’daki ise 20. şubesi 2014 yılının Kasım ayında Akmerkez’de açılmış ve bunu 2018 yılında Bodrum Küçükbük’de misafirleriyle buluşan Serafina Mare ile 2019 yılının Kasım ayında İstanbul’da faaliyete geçen Serafina Kanyon şubeleri izlemiştir. Yanı sıra, Kaya Plazzo Hotel bünyesinde sezonluk olarak faaliyette bulunan Serafina Girne şubesi de Kıbrıs’da misafirlerini ağırlamaya tüm hızıyla devam etmektedir.

Tamamen sanat üzerine kurulu bir dekorasyona sahip,tüm dekorasyon ayrıntılarında sanatsal dokunuşlar gizlemiş harika bir İtalyan.

1960'ların İtalya'sından ilham alınmıştır.

Serefina`nın paez`e aittir. Serafina`nın girişindeki yazı ise aynı sanatçının eseridir. Pizzaların aroması her zaman ilgi merkezi olmuştur.


Serafina daima sadece en iyi peynir çeşitleri ve en taze et, balık, sebzeleri kullanır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz