Özellikler
  • Uygun
Kiminle Gidilir

Aile,arkadaş,dost,sevgili

Ne Giyilir

Rahat, salas

Giriş Ücreti

Yok.

Nasıl Gidilir

Adana Çukurova'da bulunuyor.

ONBAŞILAR KEBAP

Türk Mutfağı
Adres: Karslı Mah. 82046 Sk. No:3 Çukurova / Adana / Türkiye Tel: 05304145555 E-Posta: [email protected]

Etleri ve dekorasyonu

ONBAŞILAR markası, 1904 yılından beri şehrin adıyla anılan Adana kebap ve kebap çeşitlerini erkek koyun etinden geleneksel tarifleriyle yaparak lezzetlerini sürdüren, kendine özgü mangalda pişirerek etin gerçek lezzetini almanızı sağlayan, Adana’da yıllarca değişmeyen lezzet ve ürünlerini de özel sunumu ile konuklarına tarihi damak tadını yaşatan ve bu lezzetleri markalaştırmış bir kebap restoranıdır.


Hikayesi 1904 yılında Rahmetli Mehmet KIYAN ile kayınbiraderi Onbaşı lakaplı İsa ağayla beraber açtıkları Karasoku mahallesindeki dükkanla başlayan ONBAŞILAR KEBAP efsanesi halen Adana’nın köklü kebapçılarından birisi olarak günümüze kadar taktirle anılmaktadır.

1904 yılından bugüne kadar geçen 115 yıldır, çok şeyin değiştiği ülkemizde değişmeyen yegane ögelerden biri de ONBAŞILAR Kebap’ın adı, lezzeti, kalitesi ve sunduğu hizmettir.


Geniş ve ferah olması , yazlık ve kışlık salonlarının bulunması , mutfağının temiz ve hijyenik olması, satın alınan tüm ürünlerin doğal ve en iyi kalitede ürünlerden tercih edilmesi, işini seven, işin ehli ustaları ve çalışanları ile sunulan lezzetli et, salata, meze çeşitleri ve sıcak ikramlarıyla dükkana gelen her müşterinin kendisini evindeymiş gibi hissetmesini sağlamaktadır.


Onbaşılar Kebap’ın sahibi Adanalı Gurme, turizmci, işletmeci Tayyar Zaimoğlu 115 yıllık Onbaşılar Kebap için; “ Farklı olmasının en önemli unsurunun, daima en kaliteli, en sağlıklı ve en lezzetlisini hak eden temel varlık sebebimiz müşterilerimize en iyi hizmetleri sunabilmek için, özenle hazırladığımız kebaplarımız ile yüksek seviyede damak tadıyla müşteri memnuniyetini sağlamaktadır” diyor.


Seyhan Baraj Gölü'nün eşsiz manzarasıyla Karslı Mahallesi YSE Caddesi Park Zirve Tesisleri yanında açılmış olan "Onbaşılar Kebap"a ait iki katlı binanın ilk katı 120 kişi, ikinci katı ise 80 kişiyi ağırlayacak kapasitede olup özel misafir ağırlayan müşteriler için de 22 kişilik bir VIP salonu mevcuttur. Teras katı olarak kullanılan en son kat ise 60 kişiliktir. Yaklaşık 500 m2’lik bahçesinde 350 kişi ağırlanabilmekte olup ayrıca mekan girişinde ise çocuklar için bir oyun parkı düzenlenmiş olup yeşil bir ortama sahiptir.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz