Özellikler
  • Vale Parking Mevcut
  • Yeni Mekan
Kiminle Gidilir

Eş,dost,aile,arkadaş,iş arkadaşı

Ne Giyilir

İster şık ister günlük bir giyim tarzı benimsenebilir.

Nasıl Gidilir

Vadistanbul'un içerisinde yer alıyor. Hacıosman metrosuyla Sanayii Mahallesi'nden Vadistanbul'a aktarma yapılarak gidilebilir.

LO ZIO

İtalyan Mutfağı
Adres: Cendere Caddesi Vadistanbul AVM - İstanbul Tel: 0212 285 03 01

Lezzetleri, kalitesi ve dekorasyonu

Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Vadistanbul’da İtalyan mutfağı tutkunları için Lo Zio açıldı.
Nisan ayında kapılarını açan Lo Zio, yaz sezonuna hızlı bir giriş yaptı. Vadistanbul’un, vadi kısmında açık alanda bulunan Lo Zio AVM’nin güzel bir peyzajına bakan konumda yer alıyor.


Gerek ön bahçesi gerekse iç dekorasyonuyla İtalyan Tratoria konseptinde hazırlanan Lo Zio’nun mutfağı İtalyan Şef Enzo’nun yönetiminde. Farklı bir yaklaşımla sunumlarını hazırlayan mekanda; İtalyan lezetlerinden “Tonno, Dim Mare, New York Pizza, Pollo Toscana” gibi pizza seçenekleri, deniz mahsulü tutkunları için kroton parçaları eşliğinde sunulan “Güveçte deniz mahsulleri” tabağı, salata çeşitleri, markarna severlere özel “Spaghetti Napoletana, Casarecce Ai Funghi, Fettuccine Alfredo” en çok talep gören sunumlar arasında yer alıyor. Özellikle çanakta sunulan “Tiramisu” ve “Panna Cotta” organik kahveyle tercih ediliyor.


Lo Zio, güzel müzik eşliğinde sıcak bir ortamda İtalyan lezzetlerini tatmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olmaya aday.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz