Özellikler
  • Rezervasyon Gerekli
  • Canlı Müzik Mevcut
  • Sigara Bölümü Mevcut
  • Yeni Mekan
Kiminle Gidilir

Arkadaş, dost, sevgili, aile

Ne Giyilir

Rahat bir şıklığı benimseyebilirsiniz.

Nasıl Gidilir

Nişantaşı'nda Mim Kemal Öke caddesinde yer alıyor.

DEDE NİŞANTAŞI

Dünya Mutfağı
Adres: Harbiye, Mim Kemal Öke Cd. no:3/A, 34000 Şişli/İstanbul Tel: 0212 225 96 00

Nezih müşteri kitlesi, lezzetli mezeler.

Dede Nişantaşı, Mim Kemal Öke Caddesi'nde yer alıyor. Nişantaşı'nın keyifli atmosferinde butik bir restoran olarak hizmet veriyor. Dede Nişantaşı, haftanın yedi günü hizmet veriyor. Mekan, modern bir dekorasyona sahip. Oldukça ferah bir tarzı var. Masaların birbirine olan yakınlığı, müzik seçkileri, müşteri profili, lezzetli meze ve yemekleriyle bir bütün halinde, kısa sürede beğeni topladı.


Dede Nişantaşı, Nişantaşı'nın işlek caddesi Abdi İpekçi'ye komşu, Mim Kemal Öke Caddesi'nde Konumlanıyor. Merkezi bir lokasyonda olan Dede, samimi ortamıyla da oldukça seviliyor.


Nişantaşı'nın bu sevilen mekanı, rezervasyon anlamında diğer mekanlardan ayrılıyor. Şarkıcı Berkay'ın sahibi olduğu mekan Dede Nişantaşı, telefon ile rezervasyon kabul etmiyor. Müşteri konusunda oldukça seçici olan Dede Nişantaşı'nın misafirleri, kapıdan girdikleri anda içeride bir çok arkadaşı ve dostuyla karşılaşabiliyor.


Mekan oldukça sıcak ve samimi. Bu samimiyete bir de menünün lezzetli parçaları eklendiğinde başarı kaçınılmaz oluyor. Dede Nişantaşı'nda ilk olarak 14 adet meze tabağı masanızı süslüyor. Bu mezelerin her biri özel olarak başta İstanbul olmak üzere Dünya mutfağından özenle seçilerek, özel tariflerle hazırlanıyor.


Bir Ege otu olan Cipes misafirler tarafından oldukça beğeniliyor. Ara sıcaklardan ise trüf mantarlı sigara böreği büyük beğeni topluyor. Tüm bu lezzetlerin yanında kapanıştaki sunum mekandan mutlu ayrılmamıza yetiyor. Bir ahşap şerit üzerinde başta hoşmerim tatlısı olmak üzere, dondurmalı pişmaniye, kaju, antep fıstığı, badem ve ayva yer alıyor.


Ayrıca bu keyifli mekanda haftanın 4 geccesi canlı müzik performansları sergileniyor. Deniz Aygül ve Umut Kurt'un muhteşem sesiyle bu keyifli atmosfer birleşiyor. Şarkıcı Berkay'da bazı günlerde misafir olarak sahnede yerini alıyor...

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz