Kiminle Gidilir

Aile, arkadaş, sevgili, eş, dost

Dekorasyon

Dağ evi esintileri taşıyan bir dekorasyon anlayışı mevcut.

Giriş Ücreti

Yok

Nasıl Gidilir

Swissotel The Bosphorus içerisinde yer alıyor.

CHALET

İsviçre
Adres: Visnezade Mah, Acısu Sokaği NO 19, 34357 Beşiktaş/İstanbul Tel: 0212 326 11 00

Sıcak atmosferi ve sıra dışı tarzı.

İSVİÇRE ALPLERİNDEN İSTANBUL’A MASALSI BİR YOLCULUK; CHALET

Kökenini ve ruhunu İsviçre Alplerinden özel olarak getirilen 120 yıllık dağ evi Chalet ile yaşatan Swissotel The Bosphorus, İstanbul sizi benzersiz bir atmosferde, unutulmayacak anlar biriktirmeye davet ediyor.


Geleneksel menüsü, sıcak atmosferi ve otantik dekoruyla Swissotel The Bosphorus İstanbul’un bahçesinde yeşillikler içinde konumlandırılmış Chalet Restoran’da kendinizi İsviçre’deymiş gibi hissedebilirsiniz.

Samimi sunumlu, leziz Chalet klasiklerine ek olarak yeni tatlar da ekleyerek masalsı bahçesiyle kış akşamlarına lezzet ve keyif katıyor.


İsviçre klasiği peynir fondüye leziz seçeneklerle tercihinize göre ilave mevsim sebzeleri, Truffle veya havyar ekleyebilirsiniz. Özel soslar ile servis edilen Fondue Bourguignonne’yi ise dana bonfile, karides ve deniztarağı seçenekleri ile tercih ederek deneyebilirsiniz.

Dostlarınızla beraber sımsıcak ve romantik bir atmosferde, şömine başında birbirinden lezzetli likör çeşitlerini veya bir kadeh şarabınızı yudumlayarak soğuk kış günlerinizi ısıtabilir, birkaç saatliğine de olsa kendinizi İsviçre’deki bir dağ evinde hissedebilirsiniz.


Kış sezonu boyunca Pazartesi-Cuma günleri 19:00 – 23:00 arasında, Cumartesi & Pazar günleri ise17:00 – 23:00 arasında hizmet verecek olan Chalet Restoran aynı zamanda özel organizasyonlarınıza, doğum günü, baby shower gibi diğer kutlamalarınıza ev sahipliği yapabilmektedir.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz