Zorlu'da ünlü isimlerle erken yeni yıl ve alışveriş partisi!

Zorlu Alışveriş Merkezi, 23 Aralık’ta yılbaşı öncesi süprizlerle dolu bir alışveriş partisine imza atıyor.

21 Aralık 2015 17:20
Zorlu'da ünlü isimlerle erken yeni yıl ve alışveriş partisi!
Zorlu Center 23 Aralık’ta yılbaşı öncesi süprizlerle dolu bir alışveriş partisine imza atıyor. Emre Aydın, İskender Paydaş & Orkestrası, Emir Ersoy & Projecto Cubano gibi ünlü isim ve grupların konser verecekleri gecede sürpriz etkinlikler ve geceye özel kampanyalar Zorlu misafirlerini bekliyor.

Zorlu Alışveriş Merkezi yılbaşı heyecanını bir alışveriş partisi ile kutluyor. Zorlu Alışveriş Merkezi’nin çeşitli alanlarında düzenlenecek etkinlikler kapsamında photobus, flashmob etkinlikler, ışıklı bando gösterileri ve jonglör performansları 23 Aralık’ta ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak.


Emre Aydın, İskender Paydaş ve Orkestrası, Emir Ersoy & Projecto Cubano bu özel akşam için düzenleyecekleri konserlerle misafirlere müzik dolu uzun bir gecce vaad ediyor.

Saat 18.30’da Emir Ersoy & Projecto Cubano konseri, saat 20:00’de İskender Paydaş ve Orkestrası canlı performansı, saat 22:00’de Emre Aydın meydan ve boğaz katında sevenleriyle buluşacak.
ZORLU WORLD ÜYELERİ ALIŞVERİŞ YAPTIKÇA KAZANACAK

Zorlu World uygulamasını indirip üye olan misafirleri bu özel geccede büyük bir kampanya bekliyor. Zorlu World üye işyerlerinde, 10:00 – 22:00 saatleri arasında, tek seferde 300 TL ve üzeri alışveriş yapan Zorlu World Üyeleri 100 TL hediye çeki kazanıyor. Kazandıkları hediye çeklerini de aynı gece 22:00 – 24:00 saatleri arasında yine istedikleri bir üye işyerinde tek seferde kullanabiliyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz