Zorlu'da kasım başkadır!

Zorlu’da Kasım ayı gösteri ve konserleri çok renkli geçecek!

10 Ekim 2014 15:01
Zorlu'da kasım başkadır!
Türkiye’den efsanevi sanatçı ve grupların yanı sıra yine uluslararası sanatçı ve gösterilere ev sahipliği yapacak olan Zorlu, sanatseverlere çok geniş bir yelpaze sunuyor. İlk albümü ‘Girizgah’ın lansman konseriyle Alaturka Records; farklı müzik deneyimlerini tek bir fikir altında toplayan ‘Korhan Futacı ve Kara Orkestra’ ile vereceği ilk konserle Sezen Aksu ve Azam Ali ile Zara eşliğinde vereceği özel konserle Mercan Dede Kasım ayı programında dikkat çeken isimler arasında. Dört özel gösteri için Türkiye’ye gelecek olan ve Kasım ayı sonunda şovlerına başlayacak olan BLAM! adlı çağdaş tiyatro topluluğu ise sunduğu fiziksel komedya ile izleyicileri şaşırtmaya hazırlanıyor.

01 Kasım 2014 21:00 Ana Tiyatro

Mercan Dede, Zorlu’ya özel sahne efektleri ile yine büyüleyecek...


Mercan Dede’nin geçtiğimiz yaz, sadece Zorlu için sahneye koyduğu özel projesi Mercan Dede Ensemble konserlerinin son ayağı 1 Kasım’da gerçekleşecek. Gecede Mercan Dede Ensemble'a, büyüleyici sesleriyle dünya müziğinin en önemli vokal sanatçılarından Azam Ali ve Türk Halk Müziği'nin ödüllü yıldızı Zara konuk sanatçı olarak eşlik ediyor. Dünya müziği alanında günümüzün en önemli besteci ve vokalisti olarak gösterilen, sesini "Matrix", "The Fight Club", "Thor" gibi film müziklerinden de hatırlayabileceğimiz Azam Ali, Mercan Dede'nin son albümü Dünya'da yer alan "Haydar Haydar" adlı Anadolu türküsünü seslendirdi.

22 Kasım 2014 20:30 Ana Tiyatro

Klasiklerden modern dönem eserlerine, halk türkülerinden kantolara...


2013 Itrî Klasik Türk Müziği Yılın Projesi Ödülü sahibi Alaturka Records, 2 CD'den oluşan ilk albümü 'Girizgâh'ın lansman konserini Zorlu'da veriyor! Alaturka Records, klasiklerden modern dönem eserlerine, Anadolu halk türkülerinden İstanbul şarkılarına, Bektaşi nefeslerinden dinî musiki örneklerine ve kantolara kadar, musiki kültürünü bir bütün olarak ele alıyor ve dinleyiciyi taş plak dönemine götürüyor. Uğur Işık önderliğindeki, yaşları 3 ile 90 aralığında değişen sanatçılardan oluşan topluluğun bu konseri, musikiye ve icraya alışılagelenden farklı bir açıyla yaklaşımın, ilgi çekici bir örneği...

27 Kasım 2014 21:00 Ana Tiyatro

Notre Dame De Paris'nin yıldızları bu defa Fransızca ve İngilizce söyleyecekler


Broadway'in en sevilen hitleri hem İngilizce hem Fransızca olarak izleyici ile buluşacak.... Dünyanın en sevilen müzikallerinin unutulmaz şarkıları; Matt Laurent, Marc Hervieux, Richard Charest, Cyril Niccolai, Nadia Bel ve Sophie Day'in benzersiz yorumlarıyla Zorlu'da seslendirilecek. Anadilleri Fransızca olan ve geçtiğimiz sene Zorlu'da sergiledikleri Notre Dame de Paris müzikalindeki eşsiz performansları ile izleyicinin sevgisini kazanan, dünyaca ünlü aktör ve aktiristler bu defa, Fransızca ve İngilizce müzikal eserlerinden seçmelerle geliyorlar. Programda; Notre-Dame de Paris, Don Juan, Starmania, Rimbaud, Mozart, Le roi soleil, Roméo & Juliette, Les Misérables, Les trois Mousquetaires, The Phantom of the Opera, Le Petit Prince gibi eserlerden parçalar seslendirilecek.

29 Kasım 20:30 Ana Tiyatro

Kara Orkestra, Sezen Aksu ile aynı sahnede!


Pop müziğimizin dev ismi Sezen Aksu; temeli beş sene evvel atılan ve farklı müzik deneyimlerini tek bir fikir altında toplayan "Korhan Futacı ve Kara Orkestra" ile ilk defa Zorlu'da sahne alacak. Tamburada, Dandadadan, Konstrukt, Taranta Babu gibi farklı müzik topluluklarını kuran saksafoncu, şarkıcı, söz yazarı ve yapımcı Korhan Futacı; yedi kişilik Kara Orkestra ile tarz ve duyuda o kadar zengin bir orkestral ses yaratıyor ki, adeta ayrılmaz bir şekilde kaynaşmış ve bilinç sahibi bir mekanizma yaratıyor. Klasikleşen Sezen Aksu eserlerinin, Korhan Futacı ve Kara Orkestra'nın özgün yorumları ile harmanlayarak sunulacağı bu özel performansı kaçırmayın!

29 Kasım- 5 Aralık 21:00 Drama Sahnesi

‘Nefes kesen fiziksel gösteriler... Ve enerji dolu slap-stıck komedyası’


The Scotsman "Dört dahiyane memur, sabahtan akşama kadar süren dayanılmaz sıkıcı mesai saatlerinden bir kaçış yolu ararken gündelik hayatın sil baştan oluşturulduğu, hayal ürünü bir oyun yaratır. Bu ilginç fikirden doğan kahkaha ve enerji dolu BLAM!'de sıradan bir işyeri, çalışanların sevdikleri filmlerden sahneler canlandırdıkları, uzaylılar, süper kahramanlar ve beyaz perdenin klasikleşmiş kötü adamlarının işgal ettiği bir dünyaya dönüşüyor." Tiyatroseverlere yeni bir gösteri deneyimi sunan BLAM!, yaratıcıları Neander ekibi tarafından Die Hard'ın The Office ile kesişimi olarak tarif ediliyor. İnanılmaz gösteriler, nefes kesen fiziksel maharetler, enerji yüklü manevralar ile BLAM!, Türkiye'de ilk kez Zorlu'da izleyicilere eğlence dolu bir deneyim yaşatacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Zorlu Center

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz