Zorlu'da çocuklar için ücretsiz atölye...

Zorlu Alışveriş Merkezi’nin çocuk etkinlik alanında her hafta sonu birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor.

04 Mayıs 2017 11:22
Zorlu'da çocuklar için ücretsiz atölye...
Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların kendilerine özgü tasarımlar yapıp yaratıcılıklarının gelişmesini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Çim Kafadarlar Atölyesi” ve “Sevimli Kuklalar Atölyesi”.

Zorlu Alışveriş Merkezi’nin minik ziyaretçileri 6 Mayıs Cumartesi günü “Çim Kafadarlar Atölyesi”nde, uzman eğitmenler eşliğinde el becerilerini geliştirmeyi ve çim adam yapmayı öğrenecekler. Tül çorap, çim tohumu ve bitki toprağı kullanarak oluşturulacak çim adamlar, daha sonra hareketli gözler, ağız, burun gibi materyaller kullanılarak süslenecek. Kendi zevklerine uygun çim adamlar tasarlayacak minik ziyaretçiler, etkinliğin ardından çim adamlarını evlerine götürebilecekler.


7 Mayıs Pazar günü “Sevimli Kuklalar Atölyesi”nde ise çocuklar farklı materyal ve tekstil malzemelerini kullanarak el kuklaları, çorap kuklaları ve kaşık kuklaları yapacaklar.


Ücretsiz olan çocuk etkinlikleri, 12:00-14:00 saatleri arasında Zorlu Alışveriş Merkezi Metro Katı Çocuk Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: zorlu , çocuk , etkinlik , atölye , mayıs , aile , anne

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz