Zorlu'da çocuk oyun aktiviteleri...

Zorlu Alışveriş Merkezi’nin çocuk etkinlik alanında her hafta sonu birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor.

05 Nisan 2017 10:38
Zorlu'da çocuk oyun aktiviteleri...
Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların kendilerine özgü tasarımlar yapıp yaratıcılıklarının gelişmesini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Renkli Tuval” ve “Mozaik”.

Zorlu Alışveriş Merkezi’nin minik ziyaretçileri bu hafta sonu sanatın renkli dünyasını keşfedecek ve çok eğlenecekler. 8 Nisan Cumartesi günü “Renkli Tuval Atölyesi” ile farklı malzemeler kullanarak hayallerini resme yansıtacaklar. 9 Nisan Pazar günü ise çocuklar “Mozaik Atölyesi”nde mozaik parçalarını yan yana getirerek kaliteli, yaratıcı ve eğlenceli dakikalar yaşayacaklar.


Ücretsiz olan çocuk etkinlikleri, 12:00-14:00 saatleri arasında Zorlu Alışveriş Merkezi Metro Katı Çocuk Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek.Her hafta sonu 12:00-18:30 saatleri arasında farklı grupların canlı müzik performansları ile Zorlu Alışveriş Merkezi’nde eğlence devam ediyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: zorlu , çocuk , etkinlik , aktivite , avm

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz